شب اول عروسی

ژانویه 3, 2008 at 8:47 ب.ظ. 302 دیدگاه

شب عروسی – خودتان را آماده کنید 

شـب عروسـی بـه نظر بسیاری از افراد موضوعی است که صحبت کردن در مورد آن ممنوع می باشد؛ به ویژه برای ما
آسیاییها، اما به هـر حـال مسئـله ای اسـت که بسیاری از زوج هـای تـازه ازدواج کرده، دیر یا زود با آن بـرخـورد کـرده و
لذتش را خواهند بـرد. به جـای اینـکه ایـن مـوضوع را پنهان نگه داریم، بهتر است مطلب را باز کرده و در مـورد آن بـحث
کنیم. مـانند تعداد بسیار زیادی از عروس و دامادهای دیگر ممکن است شما هم در این فـکر بـاشیـد که چـگونه باید به شب
عروسی خود نزدیک شوید؛ در این شرایـط هـزاران پرسش بی پاسخ به ذهن شما خطور می کند: آیا همه ی زوج ها شب عروسی با هم ارتباط جنسی برقرار می کنند؟ کسانیکه برای نخستین بار است که یک چنین تجربه ای را کسب می کنند، چگونه می توانند با هیجان وارده روبرو شده و آنرا به درستی کنترل نمایند؟ و هزاران پرسش دیگر. همچنین ممکن است برخی از افراد تصور کنند که آیا باید حتماً رابطه جنسی همان شب انجام پذیرد؟ آیا پس از اتمام کار طرفین احساس شرمندگی و دست پاچگی خواهند کرد؟ اینها سوال های رایجی هستند که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود و اگر شما هم در ذهنتان یک چنین سوالاتی را دارید، مطمئن باشید که تنها نیستید.

چگونگی این امر که شما و نامزدتان چگونه مقدمات شب عروسی را فراهم می آورید تا حدود زیادی بستگی به این امر دارد که آیا پیش از ازدواج از نظر جنسی فعال بوده اید یا خیر (ازدواجهای پیشین). به هر حال با توجه به خستگی ها و استرس هایی که شب عروسی بر روی هر دو طرف وارد می شود، این امکان وجود دارد که زن و شوهر در بهترین شرایط جسمانی نباشند و نتواند بهترین رابطه جنسی خود را تجربه کنند؛ شما زمانیکه برای شب عروسی خود برنامه ریزی می کنید باید حتماً این امر در ذهن داشته باشید.

از سوی دیگر اگر شما و نامزدتان تا قبل از ازدواج هیچ گونه رابطه جنسی نداشته باشید و یکی یا هر دو طرف باکره باشید، احتمال دارد احساس استرس، اضطراب، و ترس به شما دست دهد. البته همه این احساسات کاملاً قابل درک هستند، اما هیچ دلیلی برای بروز یک چنین احساساتی وجود ندارد. نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم را دنبال کنید و مطمئن باشید که با قدری تفاهم و درک متقابل شب فراموش نشدنی عروسی خواهید داشت، حتی اگر به رابطه جنسی هم ختم نشود.

انتظارات غیر واقعی نداشته باشید

زمانیکه زندگی مشترک خود را شروع می کنید، باید همچنیان توجه داشته باشید که شب عروسی شما نمی تواند رمانتیک ترین لحظه ای باشد که در تمام طول عمر خود تجربه کرده اید. حقیقت اینجاست که شب های عروسی رمانتیک، فقط متعلق به پرده های سینما هستند. واقعیت اینجاست که هم عروس و هم داماد به دلیل فشار کاری و استرس موجود خسته تر از شب های قبل هستند، و این امر آنها را در بهترین شرایط برای معاشقه قرار نمی دهد.

تجربه شخصی شما هر چه که باشد، هیچ گاه نباید استراتژیتان این باشد که انتظار زیادی از شب عروسی داشته باشید. فشار بیخودی روی خودتان وارد نکنید چراکه این امر شما را مضطرب و عصبی می کند و سبب می شود که اجازه ندهد شما آن لذتی را که لازم است از شب عروسی خود ببرید. هیچ گونه باید و نبایدی در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آن شب روی دهد، وجود ندارد. فقط آرام و ریلکس باشید، با هم حرف بزنید، صمیمی شوید و انتظارات خود را پایین بیاورید.

اگر بتوانید یکدیگر را آرام کنید و با هم صمیمی باشید، یک تجربه جنسی عالی را یا همان شب یا در شب های آتی تجربه خواهید کرد. از سوی دیگر حتی اگر شب اول رابطه جنسی برقرار شد اما لذتی را که در نظر داشتید نبردید، بقیه عمر وقت دارید که تکنیک هایتان را عوض کنید. در حال حاضر فقط باید روی این مطلب تمرکز کنید که از بودن با هم لذت ببرید.

برنامه ریزی کرده و خود را آماده کنید

بسیاری از زوج ها هستند که مدت های طولانی می نشینند و در مورد جزئی ترین مسائل عروسی با هم صحبت کرده و تک تک امور را برنامه ریزی می کنند، اما هیچ گونه حرفی در مورد شب عروسی با هم نمی زنند. باید قدری از توجه خود را که با وسواس تمام نثار امور نه چندان باارزش میکنید، صرف آماده شدن برای شب عروسی کنید. هر چقدر بیشتر زمان داشته باشید، کمتر ناشیانه عمل میکنید و لذت بیشتری می برید.

بهترین کار این است که زمانی را بگذارید و با هم در مورد این مطلب صحبت کنید، انتظاراتتان را با هم در میان بگذارید و به هم بگویید که از چه چیزی لذت بیشتری خواهید برد. سعی کنید همدیگر را بیشتر بشناسید، به تمایلات یکدیگر احترام بگذارید، و مرز و محدوده را نیز رعایت کنید. حتی می توانید از همسر خود دعوت کنید تا با هم این مقاله را بخوانید تا راه گفتگوهای بیشتر در این زمنیه برای شما باز شود. اگر پیش از اینکه در مرحله انجام قرار بگیرید، در مورد آن مسائل با هم صحبت کنید، هر دو نفر احساس آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد.

سعی کنید که پیش از آغاز زندگی مشترک به باشگاه ورزشی بروید، برنامه های تناسب اندام را از سر بگیرید، و اندام خود در یک وضعیت مناسب قرار دهید. اگر زیبا به نظر برسید، نه تنها همسرتان هم متعاقباً پاسخ مناسبی به شما خواهد داد، خودتان هم احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

همچنین باید توجه داشته باشید که شب های دیگر با هر لباسی که می خوابید شب عروسی نباید این کار را بکنید و نه باید با شلوار جین بخوابید نه پیجامه. یک دست لباس خواب مخصوص برای این شب تهیه کنید، به طوری که به شما بیاید، و چهره تان از هر زمان دیگر زیباتر کند. البته ما نمی گوییم چیزی بپوشید که در آن راحت نباشید بلکه باید چیزی را انتخاب کنید که در آن راحت بوده و در عین حال به شما بیاید و جذابتان کند.

پیش از اینکه خرج و مخارج عروسی سر به فلک بزند، بنشینید و این مورد را هم در لیست خرید های خود بگنجانید که از همه چیز مهمتر هستند. از جمله وسایلی که باید در چمدان خود بگنجانید به شرح زیر می باشند:

1- لباس زیر زیبا و جذاب

2- آهنگ های عاشقانه که به شما آرامش می دهند

3- تهیه آب نبات های طعم دار و شمع های خوشبو که فضا را عاشقانه تر کنند

4- وان آب گرم. (هتل ها از ارائه این خدمات به شما خیلی خوشحال خواهند شد)

5- عطرهای خوشبو و کرم های ماساژ

6- قرص های کنترل بارداردی (مگر اینکه بخواهید از همان شب اول خانواده خود را گسترش دهید)

ریلکس باشید و فشار را از خود دور کنید

در ابتدا باید فشار را از روی خود دور کنید. هر دوی شما روز سختی را پشت سر گذاشته اید و باید از این به بعد عادت کنید که شب ها هم در کنار هستید و میخواهید از این پس در کنار یکدیگر زندگی کنید.

لباس های عروسی را از تن خود در بیاورید و لباسی بپوشید که در آن راحت هستید. می توانید پلاکارت لطفاً مزاحم نشوید را نیز بر روی درب اتاق خود نصب کنید تا کسی مزاحمتان نشود. درب اتاق را قفل کنید و بنشینید در کمال آرامش در مورد روزی که گذشت با هم صحبت کنید. نکات جالبی که اتفاق افتاده را با هم در میان بگذارید و بگویید که چه چیزی بیش از پیش در ذهنتان باقی خواهد ماند. همچنین می توانید یک هدیه کوچک شب عروسی تهیه کنید و به یکدیگر بدهید. اگر هم قرار است که صبح به پرواز برسید به یکی از بستگانتان بسپارید تا صبح شما را بیدار کند.

زمانی که فشار و استرس روزانه از شما دور شد، می توانید صحنه را قدری صمیمانه تر و نزدیک تر کنید. می توانید از جکوزی یا وان استفاده کنید. این کار آرامش بیشتری به هردوی شما می دهد. بعد هم یکدیگر را ماساژ دهید تا هم آرامش بیشتری پیدا کنید و هم ارتباط بهتری با هم برقرا کنید و هم تحریک شوید.

حرف و حرف و حرف بزنید

با هم حرف بزنید. موسیقی، لباس زیر جذاب، و شمع می توانند خیلی کمک کنند، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه صحبت کردن شما دو نفر را تحریک کند. حتی بوسیدن هم پس از حرف زدن به وقوع می پیوندد. افرادی که فوراً وارد تخت خواب می شوند و اینگونه به گرمای لحظه پاسخ می دهند کمتر به آن صمیمیتی می رسند که پس از حرف زدن و مطلع کردن یکدیگر از تمایلاتشان پدید می آید.

زمانیکه نوبت به صحبت کردن در مورد صمیمیت جنسی می رسد، ناشی گری یکی از بزرگترین شکاف هایی است که زوجین را از یکدیگر جدا می کند؛ اگر شما دو نفر تا کنون ننشسته اید و حرف بزنید الآن موقع انجام این کار است. هیچ کس نمی تواند به شما یاد بدهد که چگونه باید با هم رابطه جنسی برقرار کنید و یا چگونه با هم صمیمی تر شوید چرا که این امر مانند اثر انگشت در مورد هر فردی متفاوت است. یک گفتگوی کوتاه در این مورد می تواند خیلی از موانع و مشکلات را از سر راه بردارد.

در مورد تمایلات و خواست های خود با یکدیگر صحبت کنید. این امر که شما در مورد رساندن یکدیگر به اوج لذت احساس مسئولیت می کنید، می تواند باز هم شما دو نفر را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند، و اگر بتوانید در مورد «چگونه» و «کدام قسمت» هم با هم حرف بزنید، این امر می تواند لذت جنسی شما دو نفر را بیشتر کند.

بسیاری از آقایونی که تجربه بیشتری نسبت به همسرانشان دارند اظهار می دارند که خانم به این دلیل که خیلی خجالتی و مضطرب، است شب زفاف را خراب می کند. چون شما همسر او هستید، پس این وظیفه شماست که او را درک کرده و با ملاحظه و محتاطانه رفتار کنید. اینگونه به قضیه نگاه کنید: این آسان ترین کار در دنیا نیست که لباس هایتان را در بیاورید و با مردی که خوب شاید کمی غریبه باشد یک رابطه جنسی آتشین داشته باشید. او فقط در حال شناختن بهتر شماست. ادراک های ابتدایی او را به منزله نوعی عدم پذیرش نگذارید. مربوط به شما نیست، مربوط به اوست و شما باید کاملاً این مطلب را درک کنید و با او در مورد این مطلب حرف بزنید و کاری کنید که او احساس راحتی و آرامش پیدا کند.

این امر در مورد خانم ها هم صدق می کند. اگر می خواهید همسرتان کاری انجام دهد و یا از انجام کاری دست بردارد به او بگویید. انتظار نداشته باشید که او از روی حالت صورتتان بفهمد که چه چیزی در ذهن دارید. اگر شما یاد نگیرید که در تخت خواب به جای خودتان صحبت کنید، همسرتان تصور می کند که همه چیز خوب و روبه راه است. شاید اینطور نباشد! به همین دلیل باید او را بدون اینکه توهینی متوجهش باشد، آموزش دهید. صمیمیت و رابطه جنسی در سایه ی رضایت و لذت معنا پیدا می کنند. هر چقدر بیشتر با هم صحبت کنید، رویهم رفته لذت بیشتری هم خواهید برد.

همه چیز به رابطه جنسی ختم نمی شود

بسیاری از زوج ها اظهار می دارند که شب اول با هم رابطه جنسی نداشته اند. خوب به هر حال این مورد اصلاً بد نیست. خودتان را در نظر بگیرید که ماهها برای این روز برنامه ریزی کرده اید و ترتیب کارهای مختلف را داده اید، و خودتان را برای بزرگترین روز زندگیتان آماده کرده اید. سنت های بیشمار، صورتحساب های بیشماری را برای پرداخت کردن به شما تحمیل می کنند. به هر حال بسیری از افراد احساس خستگی شدیدی می کنند و فقط می خواهند آرام بوده و در کنار هم باشند.

می توانید از سایر انواع نزدیکی ها، مانند:حرف زدن، لمس کردن، در آغوش گرفتن، بوسیدن، ماساژ دادن و در آغوش گرفتن استفاده کرده و لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که لذات جنسی را می توان از راههای دیگر نیز نشان داد.

به خصوص برای خانم ها، معاشقه فقط به رابطه جنسی ختم نمی شود. اگر احساس می کنید که آمادگی انجام رابطه جنسی را ندارید، در آغوش گرفتن، بوسیدن و نوازش کردن هم می توانند جایگزین های مناسبی برای آن باشند. بنابراین چه در شب عروسی با هم رابطه جنسی برقرار کردید چه کار به این مرحله ختم نشد، فقط باید مطمئن شوید که همدیگر را محکم در آغوش گرفته و احساساتتان را به یکدیگر انتقال می دهید. چند کار کوچک است که می توانید انجام دهید؛

به چشم های هم نگاه کنید و بگویید: «دوستت دارم» بهترین زمان برای اعتراف به این موضوع که شریکتان را دوست می دارید، زمانی است که در صمیمیت کامل به سر میبرید و یا در حین برقراری رابطه جنسی هستید. اگر در این لحظه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید، هر زمان دیگری هم می توانید! ارتباط چشمی صمیمت را تشدید می کند چراکه حاوی این پیام است که شما دو نفر برای هم اهمیت قائل هستید.

هیچ گزینه صحیح و یا غلطی وجود ندارد

رابطخ جنسی چیزی نیست که در شما استرس ایجاد کند. شاید کتاب های بیشماری در این زمنیه نوشته شده باشند که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، اما همه چیز به میزان صمیمیت دو طرف بستگی دارد. نگران نباشید که آنرا حتماً به شیوه صحیح انجام دهید، برای شروع فقط اجازه دهید که همه چیز خیلی طبیعی آغاز گردد و حتم داشته باشید که از صمیمت ایجاد شده لذت خواهید برد. اگر بیشتر پیش رفتید که چه بهتر!

اصلاً نگران نباشید که چرا همه چیز آنطور که باید پیش نرفت. شما برای تمرین کردن هزاران شب دیگر را نیز در اختیار دارید. شاید اکثر زوج ها شب اول ناشیانه نسبت به هم برخورد کنند چراکه گامی به سوی برداشتن کلیه مرزهاست. به خودتان وقت بیشتری بدهید تا باز هم یکدیگر را بهتر درک کنید و متوجه شوید که دفعه آینده چگونه می توایند آنرا بهتر انجام دهید.

منبع : مردمان

Entry filed under: خواندنی.

چند تا از قوانین مورفی عبادت یهودیان ایرانی

302 دیدگاه Add your own

 • 1. shantia  |  ژانویه 18, 2008 در 9:23 ب.ظ.

  مرسي خيلي خوب و جامع بود من كم و كسري نديدم ممنون از اينكه وقتي براي ما جوونا گذاشتيد

  Top Of BEst
  سلام ، خیلی خوش آمدی دوست عزیز . خیلی خوشحالم که اطلاعات این وبلاگ برای شما سودمند واقع شده ، باز هم به من سر بزن

 • 2. رسول  |  ژانویه 27, 2008 در 1:56 ب.ظ.

  مطلب بسیار خوب و جالبی بود چونکه هر کس بعد از ازدواج می خواهد رابطه جنسی داشته باشد متشکرم از مطلب زیباتون

  Top Of Best
  خیلی خوش حالم که مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته . بازم به من سر بزن لطفا . راستی ممنون که نظر دادی

 • 3. رویا  |  فوریه 9, 2008 در 8:35 ق.ظ.

  خیلی خوب بود ممنون از اینکه به چنین مسائلی توجه و جونها رو راهنمایی می کنید. چون چنین مسائلی رو از هر کسی نمیشه پرسید

  Top Of Best
  خیلی خوش اومدی دوست عزیز خیلی خوش حالم که این مطلب باستون جالب بوده . بازم به من سر بزنن

 • 4. هارون  |  فوریه 10, 2008 در 8:58 ق.ظ.

  مطلب بسیارجالبی بود برای من من انرا به شکل درست اش مطالعه نمودم وازان یک برداشت زیادی دراین مورد بدست اورد. من منتظرنامه های دیگردراینده میباشم ازلطف تان .

  Top OF Best :
  خیلی ممنون که نظر دادی ، و خوشحالم که این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته . بازم به من سر بزن .

 • 5. مهدی  |  فوریه 12, 2008 در 3:03 ب.ظ.

  ممنونم مطلب کامل و جامعی بود شما که بیشترین مخاطبانتان نسل جوان هستند آگاهی دادن دراین باره ضروری است فقط کمی بیشتر لفافه به کار ببرید

  Top Of Best :
  رو چشم . ممنون که نظر دادی همیشه از این کارا بکنید لطفا

 • 6. تارا  |  فوریه 27, 2008 در 3:01 ب.ظ.

  با سلام چيزه خاصي در مورد شب اول نگفته بوديد خلاصه و مفيد باشه و سريع به بحث اصلي رسيده بشه بهتره ممنون باي

 • 7. روح الله  |  مارس 1, 2008 در 9:21 ب.ظ.

  بسیار عالی بود با آرزوی موفقییت

  Top Of BEst :
  ممنون که نظر دادی

 • 8. صنم  |  مارس 5, 2008 در 7:46 ق.ظ.

  سلام
  اول از همه ازتون تشكر ميكنم و بعد هم مي خواستم بگم من فكر ميكنم مشكل خانمها به اين دليل كه داراي حجب و حياي بيشتري نسبت به اقايان هستند اولا خجالت باشه و دومين مسئله ترس كه بايد شيوه هايي براي غلبه بر انها مد نظر قرار بگيرند به نظر من اگر خانمي با اين مسائل داراي مشغوليت ذهني شده حتما
  قبل از ازدواج به اتفاق همسرش به يك روانشناس مراجعه كنند تا شب اول به يادماندني داشته باشند.با تشكر

  Top Of BEst :
  سلام به دوست عزیزی که تازگیا باش آشنا شدم . باید بگم که خیلی ممنون که نظر دادی تو 3 تا از پستام ، واقعا ممنونم .
  بله منم با شما موافقم . باید هر دختر و پسری که میخواهند با هم ازدواج کنند با یک مشاور خوبمشورت کنند و در مورد مسائل مختلف از جمله زناشویی با اطلاعات کسب .
  باز هم به من سر بزن و نظر هم بده .

 • 9. رضا  |  مارس 25, 2008 در 12:09 ب.ظ.

  وبلاگ آموزنده يعني اين/واقعالذت بردم وهمچنين آشنا

  Top OF BEst :
  ممنونم که نظر دادی

 • 10. نازنین سراجی  |  آوریل 11, 2008 در 10:39 ق.ظ.

  بسیار مفید و لازم بود….ممنون.

 • 11. نازینن  |  مه 19, 2008 در 11:03 ق.ظ.

  سلام خیلی لازم است اینها را بدانیم

 • 12. آدم  |  مه 25, 2008 در 1:17 ب.ظ.

  اجازه مي دهيد من يك كم واقع گرايانه تر حرف بزنم ؟
  حداقل 95 درصد مردم ما قبل از ازدواج حتي اگر تجربه نزديكي كردن را نداشته باشند حداقل اطلاعات جنسي مورد نيازشان را دارند ولي براي بزرگترهايمان هنوز كنار گذاشتن بعضي سنت هاي كهنه كه حتي امروز بايد زشت تلقي شوند مشكل است و حاضر نيستند دست از كنترل عمليات شب اول بردارند. من 5 سال پيش عروسي كردم. قبل از مراسم مادرزنم يك پارچه گلدوزي داد به دخترش ( من رو ببخشيد كه اينقدر ساده دل و رك هستم ولي ترجمه كلامي اين كار براي من اين بود كه نشونشون بده كه تا حالا از جلو … ) و به اين صورت بود كه همسرم در نظر من تبديل شد به جاسوس اتاق خواب. باور كنيد به پاره كردن اون پارچه مشتاق تر بودم تا… . شب اول و دوم سعي كردم از زير اين لذت فرمايشي فرار كنم ولي از پچ پچ هاي مادرم و بقيه حس كردم كه نه بابا اون كه قراره تست بشه بيشتر از اين كه زنم باشه خود منم كه آيا آدم با عرضه اي هستم يا نه ؟!!
  فقط اين رو بگم اون شيريني رو كه اينجا تعريف مي كنيد من فقط يك بار در عمرم تجربه كردم آن هم با دختري كه يك روز دوستم شد و يك بار خيلي طبيعي با هم … ولي من خاك بر سر احمق به خاطر اين كه تحصيلاتش كم بود خواستگاريش نرفتم. هر چي بكشم حقمه

  دخترها و پسرها سعي كنيد توي زمان عقد كار رو تموم كنيد كه شيرين ترين خاطره تبديل به …[بدترین] ترين نشه

  ببخشيد من رو

 • 13. شیلا  |  ژوئن 5, 2008 در 5:43 ب.ظ.

  با سلام خیلی ممنون واقعا خیلی خیلی آموزنده بود من حتما این مطلب مهم را به شوهر می دهم تابخواند مطلب آموزنده یعنی این با خواندن این مطلب من دیگه اضطراب شب اول عروسی ندارم
  با تشکر فراوان شیلا

  To pOF Best :
  خیلی خوشحالم که این مطلب باسه شما انقدر جالب به نظر رسیده .
  ممنون که نظر دادی . بازم ب من سر بزن شیلا خانم .

 • 14. jafar  |  ژوئن 8, 2008 در 3:50 ب.ظ.

  خیلی خوشحالم که این مطلب باسه شما انقدر جالب به نظر رسیده .
  ممنون که نظر دادی

  Top Of BEst :
  آقا جعفر عزیز با بنده شوخی کردن . تا باشه از این شوخی ها . موفق باشی .

 • 15. یکی  |  ژوئن 10, 2008 در 5:18 ق.ظ.

  سلام. من تا حدی با آدم موافقم و ضمن این که واقعاً برام عجیبه که هنوز هم کسانی هستند که از شب اول ازدواج!!! میترسن یا استرس دارن و از این چیزا. آخه مگه کسی هم هست که تا حالا تجربه نکرده باشه!؟ و جالبتر این که در دوران نامزدی اگرچه کوتاه باشه چه میکردن این دوستان؟

  Top oF BEst :
  یکی خیلی خوش اومدی . همه که شیطون نیستند . انقدر بچه مثبت داریم ….. مثل من .

 • 16. مجید  |  ژوئن 19, 2008 در 7:09 ب.ظ.

  ممنون از زحماتتون.مواردی رو که اشاره کردین خیلی جالب بود ودونستنش برای جوونا لازمه.اگه خواستین منم حاضرم یه چیزایی رو به مطالبتون اضافه کنم.

  Top OF Bst :
  خواهش میکنم آقا مجید . اختیار دارید ، هر مطلبی که باسه افاد بتونه مفید واقع بشه در این وبلاگ جا داره و ولی باید مفید و …. دیگه خودتون استادید . مطلب خود را به ایمیل بنده بفرستید تا در وبلاگ جاش بدم . خوشحال میشم خوانندگان این وبلاگ در وبلاگ خودشون بتونن مطلب بنویسن .
  یادت نره ایمیل بزنی آقا مجید .

  saman.may@gmail.com

 • 17. محمد هادی  |  ژوئن 23, 2008 در 8:28 ق.ظ.

  خیلی بی معنی بود

 • 18. ترنم  |  ژوئن 25, 2008 در 11:59 ق.ظ.

  فکر نکنم تو این دوره کسی باشه که تا شب عروسی هیچ سکسی نداشته باشه حداقل من تو نزدیکام ندیدم این طول و تفصیلی هم که تو این مقاله دادید بیشتر خندهداره تا اینکه واقعی باشه
  Top OF BEst :
  خوب این هم نظری هستش ، باسه ما دهاتی ها این ها واقعیت هستش . باسه شما با کلاسا که با همه راحتن خنده دار ….
  باز هم به من دهاتی سر بزنید .

 • 19. salam  |  ژوئن 26, 2008 در 1:15 ب.ظ.

  سلام ممنون از سایت خوبتون.
  لطفا اگه میشه راجع به اینکه چه کار کنیم که همسرمون موقعیکه ÷رده بکارتش ÷اره میشه درد زیادی نداشته باشه و قبلو بعد از این موضوع چه باید کرد.
  با عرض ÷وزش و تشکرفراوان
  خواهش میکنم راهنمایی مفصل نمائید.

 • 20. بیقرار  |  ژوئن 26, 2008 در 1:18 ب.ظ.

  خیلی خوب و عالی بود .
  ممنون

 • 21. بیقرار  |  ژوئن 26, 2008 در 1:30 ب.ظ.

  سلام
  خوب بود.مرسی

 • 22. سلام  |  ژوئن 26, 2008 در 1:31 ب.ظ.

  سلام با تشکر از سایت خوبتون.

 • 23. Pharaoh  |  ژوئیه 4, 2008 در 5:47 ق.ظ.

  سلام
  مطلبت خوب بود
  شاید این مطالب برای خیلی ها که بعد از هر وعده غذا یک عملیات دارند!!پیش پا افتاده باشه
  ولی باور کنید کسایی را می شناسم که وقتی بحث این شب پیش میاد «هنک» میکنند و اصلا نمی دانند که چی به چیه ..اخه به کی بگم پسر22 ساله دیدم که صورتش سرخ شده ؟!؟!؟
  ترنم باور می کنی ؟
  Top OF BEst عزیزم خسته نباشی چندتا نظر!!
  1-در مطالبت خوانندگان حرفه ای رو در نظر بگیر که مطلب براشون خسته کننده ویا خنده دار نشه!
  2-به نکاتی که ممکنه از هر کدام از زوجین سر بزنه که نه تنها باعث نرسیدن به یک شب رویایی می شوند بلکه یکدیگر را می رنجاند اشاره کن

  3-ودر اخر برای اون مریخیها که باید یک اکیپ از دوستان جمع شوند وانهارو برای دو ساعت دیگر توجیه کنند هم مطلب بنویس

 • 24. مهيار  |  ژوئیه 6, 2008 در 1:32 ب.ظ.

  دست شما درد نكنه خيلي مطلبه جالب و مفيدي بود،واقعاً لذت بردم.
  مونده بودم شب اول عروسيم كه ماه ديگس چطوري بايد اين كارو شروع كنم.
  اميدوارم با رعايت كردنه نكاته شما يه شبه به ياد موندنيو لذت بخش داشته باشم.
  Top Of BEst :
  سلام آقا مهیار . عروسیت را پیشا پیش تبریک میگم . انشا الله مبارک باشه

 • 25. یحیی  |  ژوئیه 18, 2008 در 1:08 ب.ظ.

  دمتون گرم بابا گل کاشتین . خیلی می خوامتون

  Top OF Best :
  خیلی گلی آقا یحیی . بازم به من سر بزن

 • 26. meysam  |  ژوئیه 25, 2008 در 8:17 ب.ظ.

  با این استرسی که من داشتم فکر کنم اکه اینارو نمیدونستم کارم تموم بود.فقط به امید اینکه آداب ورسوم قدیمی تو هیچ خونه ای دیگه اجرا نشه.
  بازم ممنون

 • 27. عسل  |  ژوئیه 28, 2008 در 10:49 ب.ظ.

  مطالب جالبي بود ولي ايكاش نامزده من به اين چيزا توجه داشت

  Top OF BEst :
  سلام عسل خانم . این مطالب را میزاریم تا امثال نامزد شما اطلاعات کسب کنند .
  بازم به من سر بزن

 • 28. ازي  |  اوت 13, 2008 در 12:18 ب.ظ.

  با سلام.مطالبتون عالي بود.مرسي.

 • 29. شکوه  |  اوت 18, 2008 در 3:49 ب.ظ.

  با سلام و تشکر . ای کاشاین مطالب رو هم دختر ها و هم پسرها مطالعه می کردند.امیدوارم زوج های جوون پا به پای هم اینا رو بخوونند.

  Top OF BEst
  سلام . من هم امیدووارم که همه این مطلب را بخونن . ممنو که نظر دادی .

 • 30. عرفان  |  اوت 23, 2008 در 4:53 ق.ظ.

  ممنون خیلی کمکم کرد

 • 31. سامان  |  اوت 31, 2008 در 6:35 ق.ظ.

  عالی بود من یکی از اون افرادی هستم که خیلی از این شب می ترسیدم ولی الان بهتر هستم
  ممنون که این جور بحث هارو تذکر میدید واسه مایی که هیچ تجربه ای در این مورد نداریم

 • 32. سمیرا  |  سپتامبر 5, 2008 در 7:01 ق.ظ.

  من با آقای محمد هاذی موافقم.خیلی مذخرف بود

 • 33. احمد  |  سپتامبر 9, 2008 در 7:03 ق.ظ.

  مطالب خواندني خوبي هستند

  Top OF BEst :
  نظر لطفطونه

 • 34. بهار  |  سپتامبر 11, 2008 در 7:35 ق.ظ.

  سلام
  ممنون از اطلاعاتی که دادید، خودم به شخصه خیلی می ترسیدم فکر می کردم این از اون شبایی که قراره قلبم بیاد تو دهنم، ولی با حرفای شما به این نتیجه رسیدم که میشه خیلی قشنگ، این شب زیبارو کنترلش کرد.
  این مطالبو حتما قبل از عروسیم با نامزدم می خونم، بای

 • 35. محقق  |  سپتامبر 18, 2008 در 6:48 ق.ظ.

  سلام دوست عزیز.ما یه تیم تحقیقی هستیم که ذاریم رو موضوع ازدواج تحقیق می کنیم.خوشحال میشم اگه مطالب جدید و جالبتو تو mailبخونم.اگه هم مطلبی میخوای میتونیم تبادل کنیم

  Top Of bEst :
  روی چشام . منتظر ایمیل های من باش
  بیشترین عامل طلاق مشکلات جنسیه.اگه تو ای زمینه هم مطلبی باشه خوشحالم میکنی.از همکاریت پیشاپیش ممنونم.ide گروهو میذارم.منتظرم
  tahghigh1378

 • 36. علی رضا  |  سپتامبر 27, 2008 در 7:08 ق.ظ.

  سلام مطالب خیلی خوب بود به نظر من اگه دختروپسرقبلازعروسی با هم عقد کنن خیلی بهتره ازایننظرکه میتونن بی پرده د ر مورد شب عروسی با هم صحبت کنن نه اینکه کاری بکنن من خودم قبل از عروسی عقدکردم وتا زمان عروسی با همسرم کاملا رفیق شدم تمایلات همدیگرو شنیدیمودرک کردیم و فهمیدیم که شب عروسی چه کنیم. به دوستان توصیه میکنم که تا میتونن با یارشون صمیمی و راحت باشن. ممنون

 • 37. احمد  |  سپتامبر 27, 2008 در 9:35 ق.ظ.

  عالی بود ولی من با دوست دخترم بیشتر راحت ترم تا با همسرم چون با همسرم رودرواسی دارم

  Top OF Best :
  به نظر من که خیلی رفتار زشتی وقتی که ادم ازدواج کرده هنوز دوست دختر داشته باشه . خیانت . خیانت

 • 38. جلال  |  اکتبر 12, 2008 در 9:22 ق.ظ.

  با سلام شب عروسی من نزدیکه mer30 از اطلاعات مفیدتون کلی بدردم خورد!!!

 • 39. negin  |  اکتبر 15, 2008 در 8:49 ق.ظ.

  salam vaghean ali bod vali kash migoftin masalan baiad che car konim chi to chi… chon na man va na namzadam in chiz ha ro midonim bazam mamnoon

  Top Of Best :
  سلام . ممنون که نظر دادی ، باید بگم که بهترین کار مراجعه به یک مشاور ازدواج هستش ، به خاطر اینکه در این وبلاگ زیاد نمیشه وارد جزئیات شد . بازم به وبلاگ خودت سر بزن .

 • 40. ياسر  |  اکتبر 15, 2008 در 4:21 ب.ظ.

  خوب بود فقط اگر تمام رسومات ازدواج هاي ما ايرانيان را بنويسيد عالي ميشه
  باتشكر

 • 41. پریسا  |  اکتبر 19, 2008 در 9:38 ق.ظ.

  سلام دوست عزیز ممنون از جسارتت . ای کاش میشد همه زوج ها رابطه جنسیشون به این شب موکول میکردن که چه بسا داشتن رابطه قبل از این شب به طور ناخود اگاه باعث دلزدگی پسر نسبت به دختر و وابستگی دختر به پسر میشود بازم ممنون

  Top OF BEst :
  سلام پریسا خانم ، من هم کاملا با شما موافقم . ممنون که به این نکته که حتی خودم هم فراموش کرده بودم شاره کردید .

 • 42. فرید و فوزیه  |  نوامبر 3, 2008 در 9:18 ب.ظ.

  من و همسرم هم از شما تشکر میکنیم و از نظرات دوستان استفاده بردیم ولی ما قبل از ازدواج این مراسم را بجا اوردیم

 • 43. سارا  |  نوامبر 7, 2008 در 2:09 ب.ظ.

  سلام
  مرسی از مطالب جالبتون
  من هنوز مجردم و دوست دارم بیشتر راجع به مسائل بعد از ازدواج بدونم تا با اطلاعات بیشتری زندگی مشترکم و شروع کنم.
  یه حرفی هم با اون دوستی دارم که گفت فکر نمبکنه کسی باشه که تا به حال …
  من حتی دوست پسر هم ندارم، ولی متاسفانه اینقدر این جور جملات و خوندم و دیدم که نسبت به اقایون شدیدا احساس بدی دارم و فکر می کنم همشون خائن هستن.
  با این وضعی که الان جامعه ما داره فکر کنم هیچ وقت ازدواج نکنم …

  Top OF Best :
  خواهش میکنم . به نظر من نظر شما در مورد مرد ها کاملا اشتباه هستش . همیشه استثنا هایی در هر قشری هستش .

 • 44. فرزانه  |  دسامبر 18, 2008 در 6:36 ب.ظ.

  خوب بود ولی من کاملترش رو دارم ایمیل بده تا برات بفرستم

 • 45. عاطفه  |  دسامبر 27, 2008 در 10:42 ق.ظ.

  رسم مردم شهر ما مثل رفتار مادر زن آدم هستش
  من از این سنت دفاع می کنم چون از بسیاری مشکلات و گناه ها که قبل از ازدواج پیش می یاد پیشگیری میکنه .ولی به نظر من خانواده هاباید با زوج هایی که دوران عقد داشته اند در شب عروسی هیچ کاری نداشته بشند چون ممکنه قبلا کار رو تموم کرده باشند

  Top OF BEst :
  منم با شما موافقم

 • 46. سبا  |  دسامبر 29, 2008 در 6:45 ق.ظ.

  ممنون خيلي عالي بود ازتون تشكر مي كنم كه اين مطالب را براي ما جوانهايي كه هيچ اطلاعاتي در مورد شب اول ازدواجمون نداريم گذاشتيد من هم با نظر پريسا خيلي موافقم .

  Top OF BEst :
  خواهش میکنم .

 • 47. سعید  |  دسامبر 31, 2008 در 9:03 ق.ظ.

  سلام من هم هنوز ازدواج نکردم وفعلا هم تصمیم ندارم ولی در جواب سارا خانوم همون طور که دوستمون گفت استثنا وجود داره من تو محیط کاری هستم که خیلی با دختر ها سروکار دارم ولی هیچ وقت خودم نخواستم که……..

 • 48. مهتاب  |  ژانویه 5, 2009 در 11:28 ق.ظ.

  سلام دوست خوبم .ممنون از مطلبت خیلی جالب بود جالب مفید وکامل. میخواستم به بعضی از دوستان بگم هنوزم توی جامعه ما کسایی هستن که از نظر موقعیت اجتماعی وظاهر امروزی هستن ولی واقعا کوچکترین تجربه ی سکسی هم نداشتن و یکیش هم خود من! که به هرکس میگم باورش نمیشه و اینجور مطلب ها به درد ماها میخوره .به هر حال خیلی ممنونم عالی بود

  Top OF BEst :
  بازم به من سر بزنید و نظر بدید . خوشحال میشم

 • 49. حامد  |  ژانویه 6, 2009 در 3:44 ب.ظ.

  سلام
  توی این دوره زمانه پسرها بیشتر حیا دارند و پسر کمتر از دختر ها دوست دختر دارنند ………….

  Top oF BEst :
  آره به خدا . دنیا برعکس شده .

 • 50. حامد  |  ژانویه 7, 2009 در 5:08 ب.ظ.

  سلامی از جنس عاشقانه به دوستم مریم

  امید وارم بیشتر دختر ها رعایت کنند تا پسرها………0935252

 • 51. حامد  |  ژانویه 7, 2009 در 5:09 ب.ظ.

  سلامی از جنس عاشقانه به دوستم مریم

  بیشتر دختر ها دوست دارنند تا پسر ها ……..0935252

 • 52. سعيد  |  ژانویه 9, 2009 در 11:12 ق.ظ.

  سلام خيلي اموزنده بود ممنون

  Top OF BEst :
  ممنون از شما که نظر دادین .

 • 53. عاطفه خانم  |  ژانویه 10, 2009 در 12:38 ب.ظ.

  مطالبتون خیلی جالبه ولی ای کاش کسایی مثل آقا حامد نمی تونستند پیامشون رو درج کنند.
  ایشون یک جوری در مورد دختر ها به نتیجه رسیدند که انگار بیشتر روابط نا مشروع از طرف دختر ها تو کشور ما رخ می ده و پسر های معصوم مورد هجوم دختر ها قرار می گیرند.
  من واقعاّ با نظر سارا خانم موافقم شاید هیچ وقت تو زندگیم نتونم به موجودی به نام مرد اعتماد کنم .چون من تاحالا با هیچ مرد نامحرمی دست هم ندادم حتی با مرد ها و پسرهای فامیل .هیچ وقت هم تو زندگیم حاظر به دوستی با هیچ پسر کاملاّمعصومی هم نیستم چون اصلاّ پسر معصوم تو این دوره زمونه پیدا نمی شه .

 • 54. دختر خوب  |  ژانویه 11, 2009 در 7:25 ق.ظ.

  مطالب شما که خیلی خوبه
  ولی در جواب ترنم باید بگم «کافر همه را به کیش خود پندارد»
  اگر تو و نزدیکات تا حالا رابطه ی سکسی داشتید لطف کنید به بقیه نسبتش ندید اگر تو کافری ما مسلمونیم و می دونیم که حتی اگر یک تار از مو هامون رو نا محرم ببینه باید جواب گو باشیم تا چه برسه به این که مثل تو و بستگانت با کسی رابطه ی نامشروع داشته باشیم . ما متمدنیم نه شما کافر ها

  Top OF BEst :
  خواهش میکنم عصبانی نشید ، دختر خوب که عصبانی نمیشه . نباید ما ادما انقدر زود در مورد دیگرون نتیجه گیری کنیم .
  ممنون که نظر دادی بازم از این کارا بکن .

 • 55. حامد  |  ژانویه 13, 2009 در 8:03 ق.ظ.

  سلومی ازجنس شیشه ایی
  لطفا به عاطفه خانم بگویید : پس چرا به این سایت آمده اند؟؟؟؟؟

 • 56. عاطفه خانم  |  ژانویه 17, 2009 در 2:24 ب.ظ.

  آقا حامد اگه یکم فکر کنی خوب متوجه می شی که مطالب این سایت صرفا» برای خوب زندگی کردن هستش نه برای منحرف شدن ،اگر چه شما پسر ها نه میتونید فکر کنید و نه میتونید منحرف نشوید پس سعی کن زیاد کنجکاو این نشی که چرا من به این سایت امدم
  این کنجکاوی ها کار دستت میده ها از من گفتن

 • 57. 10  |  ژانویه 18, 2009 در 7:53 ق.ظ.

  خیلی جالب مرسی

  Top OF BEst :
  مرسی از شما که نظر دادی

 • 58. حامد  |  ژانویه 20, 2009 در 3:24 ب.ظ.

  سلام به عاطفه خانم
  نمیدانم اهل کدام شهر هستی ولی پسر های شهر خودتتان بیشتر بیفکرو منحرف هستند امید وارم یک روزی به شهر ایساتیس بیایی و مشاده بکنی والقاب خودت را به دیگران دیگه نگو باشه برای خودت در ضمن دوره ما از نصیحت کردن شما گذشته برای دیگران نصیحت کن دختر خوب باشه ای ول bay

 • 59. عاطفه خانم  |  ژانویه 21, 2009 در 5:47 ب.ظ.

  آقا حامد من قصد نصیحت کردن نداشتم شما به دختر ها توهین کردید من هم دفاع کردم و از وضعیت شهر شما هم خبر نداشتم.در ضمن
  خوب بودن دخترها به محل زندگی اونا هیچ ربطی نداره اونی که اسمش دختره همیشه خوبه چه تو شهر من باشه چه تو شهر شما اونی که بده یا ابلیسه یا از خونواده ی ابلیسه و نمی شه بهش گفت دختر ،واژه ی دختر مقدستر از این حرف هاست

  Top Of BEst :
  صلوات بفرستید بره ، اعصابتون را خورد نکنید .

 • 60. حامد  |  ژانویه 25, 2009 در 7:21 ق.ظ.

  سلام
  بیکار نیستم که اعصابم را خورد کنم باشه اینم گذشت کردم بای

 • 61. حامد  |  ژانویه 25, 2009 در 7:23 ق.ظ.

  سلام

 • 62. حامد  |  ژانویه 25, 2009 در 7:25 ق.ظ.

  ما که گذشت کردیم این کار خوب باشه برای پسرها

 • 63. حامد  |  ژانویه 25, 2009 در 7:26 ق.ظ.

  ما که گذشت کردیم

  Top OF BEst :
  آقا حامد و آقا محمد که جفتتون یه نفر هستید . خواهش میکنم ادامه ندید .
  با تشکر

 • 64. عارف  |  فوریه 3, 2009 در 5:02 ق.ظ.

  خوب بود. اما اي كاش در مورد مسايل اصلي تر صحبت مي كرديد….

 • 65. احمد روحش  |  فوریه 5, 2009 در 8:06 ق.ظ.

  تشكر بسيار خوب بود بخصوص براي بعضي از كسانيكه در اين باره هيچ چيزي نميدانستند و ابراز قدر داني ازشما.

  تشكر

  احمد روحش

  Top OF BEst :
  من باید از شما تشکر کنم که نظر میدید . ممنون

 • 66. سعید  |  فوریه 10, 2009 در 6:28 ق.ظ.

  سلام دوستان یک سوال دارم عشق جنسی پسرا بیشتره یا دخترا؟مرسی

 • 67. tanha  |  فوریه 10, 2009 در 3:48 ب.ظ.

  سلام
  شاید به نظر برسد مطالب خوب و نسبتا جامعی باشد اما تا زمانی که عروس و داماد به این مرحله وارد نشوند نمی توانند حدس بزنند که چه اتفاقی خواهد افتاد ، به نظر من آدمها دو دسته انهایی که قبلا این مرحله رابه طور نامشروع تجربه کردندکه در زمان شب اول عروسی هیچ لذتی از آن نخواهند برد و دسته دوم که برای بار اول آن را تجربه می کنند و به دو دسته تقسیم می شوند یا لذت می برند یا نه که این بستگی به خودشان دارد شاید برای مثال یک بچه دو ساله هم از روابط دوختر وپسر در این زمانه اطلاع داشته باشد و از تمام زیر و بم جنس مخالف اطلاع داشته باشدشاید همه ی ما در دوران مجردی در خلوت خود برای زمان عروسی کردن خوابهای بسیاری دیده باشیم ولی لحظه ای که واردعمل میشویم نمی توانیم خود را به درستی کنترل کنیم من هم خودم نمی دانم شب عروسیم چگونه سپری خواهد شد اما برای آنکه در آن لحظه به آرامش واقعی دست پیدا کنم تلاش بسیاری خواهم کرد که یکی از آن کارها همین مطالب می تواند باشد شاید از کسی که تازه ازدواج کرده باشد و ما با او رابطه خوبی داریم بد نباشد از او در مورد شبی را که پشت سر گذاشته سوال نماییم کاری را که خود چندین بار کرده ام و آنها با کمال احترام و اشتیاق به من پاسخ داده اندکارهای بسیاری را می توان آنجام داد اما فکر کنم تا همین جا هم زیاده روی کرده باشم و حوصله شمارا سر برده باشم . موفق باشید.

  tOP of beST :
  خیلی خوب بود اتفاقا . دستت درد نکنه .

 • 68. رضوی  |  فوریه 25, 2009 در 8:25 ق.ظ.

  عالی بود دستت درد نکنه.
  غلامتم

  Top OF BEst :
  ما بیشتر عزیز .

 • 69. نازي  |  مارس 3, 2009 در 9:54 ق.ظ.

  سلام واقعا ممنونم ازتوضيحاتتون، اگه بعضي ها هم يه كم نامهربوني كردن وگفتن لازم نبوده اتفاقا براي خيلي از امثال من لازمه
  فقط يه سوال ويژه ومهم : چطوري مي تونيم با اين آداب ورسوم مخالفت كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آخه اگه كسي نخواد اين موارد رو رعايت كنه كار خودش رو ميكنه وبرااون شب هم يه راهكار ارائه مي ده!!!!!!

 • 70. بهزاد ع  |  مارس 4, 2009 در 8:59 ق.ظ.

  واقعا عاليه

 • 71. جواد  |  مارس 8, 2009 در 8:14 ق.ظ.

  باسلام خدمت دوستان جالب بود اميدوارم هيچكس قبل از ازدواج رابطه دوستىباجنس مخالف نداشته تااز ازدواج صددرصد كيف كند

 • 72. meysam  |  مارس 11, 2009 در 1:24 ق.ظ.

  Very very Good
  Good Luck

 • 73. مهدی  |  آوریل 1, 2009 در 4:53 ق.ظ.

  سلام البته راستش از سنم خجالت می کشم که باید همچین سوالی بپرسم ولی ممنون می شم اگه جواب بدین
  میخواستم ببینم شب اول یا شبای یعدی عقد باید پرده بکارت همسرتو برداشت یا اون واسه شب عروسی هستش ممنون میشم اگه توضیح کامل بدین

  Top OF BEst :
  همون طور که خودتون فرمودید من تجربه شخصی ندارم ، ولی فکر کنم این یه رسمی هستش که هر خانواده ای به سبک خودش اجرا میکنه شاید هم نکنه .

 • 74. aman  |  آوریل 9, 2009 در 1:14 ق.ظ.

  آقا خوب بود عالي بود

 • 75. sheida  |  آوریل 18, 2009 در 12:24 ق.ظ.

  سلام . مطالب خوب بود ولی تکراری

  Top OF BEst :
  ببخشید . ممنون که نظر دادی

 • 76. شئهق  |  مه 1, 2009 در 4:21 ق.ظ.

  خیلی عالی بود ممنون

 • 77. mahshab  |  مه 2, 2009 در 9:03 ق.ظ.

  i was good.tnx

 • 78. sheitoon  |  مه 3, 2009 در 6:07 ق.ظ.

  سلام عالی بود
  اگر ممکنه توضیح بیشتری بدید
  متشکرم

 • 79. matin  |  مه 14, 2009 در 6:13 ق.ظ.

  salam kheyli ali bood mamnonam

  Top OF BEst :
  خواهش میکنم

 • 80. leyla  |  مه 26, 2009 در 12:39 ب.ظ.

  خیلی خیلی ممنون

 • 81. بهاره  |  ژوئن 1, 2009 در 2:24 ق.ظ.

  سلام
  اطلاعات خوبی هست اما کسانی که در دوران عقد رابطه جنسی خود را کامل کرده اند شب زفاف چه کنند؟ آیا جذابیت برای مرد هنوز دارد؟ من نگران این هستم

 • 82. حسنا  |  ژوئن 6, 2009 در 7:06 ب.ظ.

  خیلی احساسیه برین تو جزییات کار

 • 83. مرتضی  |  ژوئن 8, 2009 در 2:44 ب.ظ.

  هطلاعات خوبیبود ولی ناقص …..من وقتی که این اطلاعات را خواندم ………رابطه ی سکسی که با همسرم داشتم ….خیلی خوب بود…..هم او لذت برد هم من…

 • 84. مهدی  |  ژوئن 9, 2009 در 3:39 ق.ظ.

  مشتکرم از مطالب زیبا و آموزندتون

 • 85. .  |  ژوئن 11, 2009 در 8:56 ق.ظ.

  سلام
  ببخشید این قدر روک میگم
  من همسری دارم که خیلی دوسش دارم و قراره با هم ازدواج کنیم
  ولی این بنده خدا در سن 13 سالگی پردشو از دست داده
  خلاصه پرده نداره
  حالا واسه شب عروسی استرس داره
  می خواسم ببینم میشه یه چوری با عمل جراحی یه پرده واسش بزاریم
  نه واسه خودم نمی گم
  بنده خدا ناراحته یه موقعه کسی بفهمه .
  من بهش گفتم این مهمه که ما همو دوست داریم
  باید چی کار کنم
  لطفا راهنمایی کنید
  3 روزه دیگه میام همین جا جوابمو می گیرم اگه میشه به عنوان یه پست یا همین جا به عنوان یه نظر بزاریدش ممنون
  موفق باشید

  Top OF Best :
  سلام . خیلی روکی به خدا . فکر کنم بهترین کار مراجعه به یک متخصص زنان باشه .

 • 86. ناصر  |  ژوئن 16, 2009 در 7:03 ب.ظ.

  به نظر من جالب بود فقط باید یه کم مسائل رو بیشتر باز می کردی.

 • 87. فردین  |  ژوئن 17, 2009 در 8:59 ق.ظ.

  من از این مطلب شما بسیار چیز هارا آموختم تشکر از این که
  این مطلب با فایده را در وبلاک خود جای دادین.

 • 88. فردین  |  ژوئن 17, 2009 در 9:02 ق.ظ.

  سلام من از این مطلب زیبای تان بیسیار خوب نتیجه گرفتم تشکر از این

  مطلب های زیبا را در وبلاک خود جای میدهید

 • 89. lتمیم اکبری  |  ژوئن 18, 2009 در 1:12 ق.ظ.

  خیلی متشکرم مگر چیزهای که شما در وبلاک خود کاپی نکرده باشین
  بسیار خوب است
  تشکر از مطلب زیبای تان

 • 90. shadmehr  |  ژوئن 26, 2009 در 6:00 ق.ظ.

  سلام من شادمهرم میخواستم بگم تو ایران آدم پاک زیاده ولی کسایی که پاک نیستن حرس میخورن و دوست ندارن ببینن آدمای پاک رو

 • 91. عبدالله  |  ژوئن 26, 2009 در 8:04 ق.ظ.

  سلام
  مطلب جالبی بود.
  من حرف دوست عزیز سارا را تائید می کنم .

  قضاوت باید به چشم بسته صورت نگیرد.

 • 92. بکتاش  |  ژوئن 27, 2009 در 4:12 ق.ظ.

  خیلی خوب و جالب بود
  منتظر هستم

 • 93. hamed  |  ژوئن 30, 2009 در 9:56 ق.ظ.

  salam man nazary nadaram chon hanooz bache hastam0
  vali az shoma ke baraye in maghale zahmat keshidid tashakor mikonam

  Top OF BEst :
  مرسی که نظر دادی آقا حامد

 • 94. بنده  |  ژوئیه 4, 2009 در 7:01 ق.ظ.

  جناب نویسنده !

  موضوع جالب و به واقعیت اموزشی را انتخاب کردید در انتخاب موضوع کدام مشکلی وجود ندارد، مگر میخواستم یک نقطه را به شما تحریر بدارم اینکه موارد که شامل جدول بودچیزی مهمی نبود تا از ان ما جوانان چیزی بیاموزیم موضوعات بود که معمولاً همگی در مورد معلومات دارد نظر من در این رابطه اینست تا بعضی از سخنان که بسیار عمده و اساسی میباشد در شب عروسی باید واضحاً تشریح یابد تا ما بتوانیم به اسانی به جواب های خویش برسیم

  باز هم اظهار سپاس و امتنان از شما

 • 95. منم دیگه....  |  ژوئیه 10, 2009 در 4:17 ب.ظ.

  سلام
  دمت گرم
  بابا من نمیدمنم این خانم ترنم کجاییه ولی تا حالا خانوادگیشو ندیده بودیم بالاخره اینم یه نوعشه دیگهههههه!!!!!!
  ولی اینو بگم به خدا این رسمو رسوم مگه میزاره ما تو اون شب راحت به کارمون برسیم (دسمال و این جور چیزا……)
  ولی به نظر من اگه این شب با رسمو رسومی عقب افتاده ای که ما ایرانیا داریما نبود بهتر بود ….. مگه نه؟
  این مطلب برای من که هیچ تجربه ای ندارم خوب بود
  ولی من آخرم موندم تو کار این خانم ترنم که خانوادگییییییی؟؟؟؟!!!!
  «جل الخالق»
  بازم ممنون 😀

 • 96. mohsen  |  ژوئیه 11, 2009 در 5:39 ب.ظ.

  بابا دمت گرم ایول داری
  خیلی خوب بود
  نکته ای که هست این سنت های غلطه که همینا بابای ما جوونا را در اورده چه قبل ازدواج چه بعد از اون
  اگه اینا حل بشه چی میشه
  بیایید همه با هم درمورد اسلام ناب تحقیق وفکر کنیم
  باز هم ممنون از مقالتون

  Top OF BEst :
  دمت گرم به خدا اسلام ناب اسلام ناب

 • 97. fafa  |  ژوئیه 15, 2009 در 8:13 ب.ظ.

  خیلی عالی بود .منو با خیلی از مسائل ریز و مسئله افرین اشنا کردین.کاش می شد عروسیم میومدین.اخه 20 روز دیگه عروسیمه.امیدوارم شب عروسی به همه جوونا و البته من(چون نزدیکه) خوش بگذره.شاد و سلامت باشید .

  TOP of BEST:
  سلام امیدوارم خوش بخت بشی عزیز . همچنین بقیه جوون های دیگه

 • 98. omid  |  ژوئیه 19, 2009 در 12:24 ب.ظ.

  سلا ممنون از مطلب فوق العاده وعالیتان من مدتهاست که دارم در این مورد جستجو میکنم واین بهترین مطلبی است که خوانده ام

 • 99. جانان  |  ژوئیه 20, 2009 در 4:05 ق.ظ.

  بسیار تشکر من همین روز در سایت شما داخل شدم و از آن بسیار مطالب جالب را اموختم ولی کوشش کنید ان کسانیکه در این مورد خوب تجربه دارد و متحل هسند انها در مورد صحبت کنند این تمام موضوعات خوبی دیگه ولی بالاتر بروید تا که چه قسم در شب اول ازدواج عشق دوجانبه را بیاوریم تا لذت خوبر ببیریم تکشر
  از شما بای

  Top OF Best:
  حتما عزیز

 • 100. سمیرا  |  ژوئیه 23, 2009 در 3:14 ق.ظ.

  سلام
  خیلی جالب بود.
  خوشحالم که همچین جایی هست که آدم بتونه راحت حرفشو بزنه
  ولی ای کاش یکم مسئله رو بازتر میکردین

 • 101. سمیرا  |  ژوئیه 23, 2009 در 3:16 ق.ظ.

  من یه سوال داشتم من الان یه ماهه که نامزدم و حدود چندین ساله که با نامزدم دوست بودم
  راستش احساس میکنم که واقعا به من نیاز داره و من نمیدونم باید چیکار کنم میدونم که زوده ولی اونم گناهیه
  من چیکار کنم؟؟؟

  tOP Of BEst :
  دوستان با تحربه کمک کنن لطفا.
  ولی فکر کنم بهترین کار همینه که با هاش بدون رودر وایسی صحبت کنید .
  قبل از هر کاری خوب فکر کنید. ببخشید اگه دخالت کردم

 • 102. علی رضا  |  ژوئیه 23, 2009 در 7:40 ب.ظ.

  مطالبتون خیلی عالی بود فقط یه سوال برام باقی موند من الان نامزد دازم، مادر عید نوروز عقد بستیم و سه هفته ی دیگه عروسیمونه سوال من اینه که چرا ازدواج های فامیلی نا موفق است؟ اخه من بخاطر همین حرف با دختر داییم نتونستم ازدواج کنم(:

  Top OF BEst :
  سلام . انشا ا… خوش بخت بشید .
  اول از همه بگم که نباید تصمیمی به این مهمی رو که کاملا شخصی هستش رو به دلیل حرف مردم گرفت . همه چیز به مرد و زن ارتباط داره . یعنی اگه مرد و زن به دیگرون (افراد فامیل بیشتر دخالت میکنن) اجازه دخالت در زندگی ندن هیچ مشکلی پیش نمیاد .
  طبق تجربیات شخصی دلیل این که اغلب ( نه همه ) ازدواج های فامیلی آن چنان که باید ، موفق نیستند اینه که خیلی از حرف ها هم زده نمیشه که باید زده بشه . مثلا خیلی از ناراحتی های کوچیک بین زن و شوهر به دلیل روابط فامیلی و این تفکر که دیگرون در فامیل چی میگن ، باز گو نمیشه و تبدیل به مشکل بزرگ میشه و …..
  از یه طرف دیگه : حرفایی زده میشه که نباید زده بشه : مثلا در یک بحث کوچیک بین زن و شوهر ، مرد یا زن شروع به گفتن ضعف های طرف مقابل میکنن که به دلیل شناخت قبلی طرفین هستش . و ………….

 • 103. علی  |  ژوئیه 29, 2009 در 7:27 ق.ظ.

  عالی بودولی اگربیشترشودبهتراست

 • 104. مرتضی  |  ژوئیه 31, 2009 در 11:21 ق.ظ.

  خوبه ولی مطالب طولانی هستند

 • 105. نگین  |  اوت 4, 2009 در 5:25 ق.ظ.

  خیلی خوب بود.ممنون.

 • 106. معصومه  |  اوت 18, 2009 در 4:53 ق.ظ.

  توصیه میکنم تا شب عروسی نزدیکی نداشته باشید تا بالاترین لذت دنیا که شب زفاف است را فقط در همان شب عروسی بچشید.

 • 107. شهلا  |  سپتامبر 4, 2009 در 10:52 ق.ظ.

  چرا معصومه جان؟
  چرا همچين توصيه‌اي رو داري؟ من كه اصلا قبولش ندارم.
  به نظر من بهترين لذت زندگي وجود نداره وقتي كه همه لذت‌هاي زندگيت مثل هم قشنگن. درسته! تازگي داره و همين تازگيشه كه باعث مي‌شه بهش بگن بهترين لذت زندگي. اما وقتي زن و شوهر عاشق همديگه باشن و عاشقانه زندگي خودشون رو شروع كنن، همه لذت‌هاشون ميشه مثل همون لذتي كه اولين بار با در كنار هم بودن و [رابطه جنسی] داشتن تجربه كردن.
  من اصلا نظر شماي عزيزم رو ندارم. البته هر كسي نظر خودش رو داره.
  من خودم جزو كسايي نبودم كه بخوام خودداري كنم، الان هم مثل همون بار اولي هستم كه بودم. شوهرم هم همين طور. شايد هر چقدر هم مي‌گذره بيشتر و بيشتر عاشق هم مي‌شيم، چه موقع عقد كه اولين نزديكيمون اتفاق افتاد و چه الان كه ازش گذشته و باز هم همون رنگ و بوي اولين بار رو داره.
  ترنم خانم!؟!؟
  واقعا براي شما، پدر و مادرت، فاميلات و تمام كساني كه ازشون صحبت كردي كه اين چيز [رابطه جنسی] براشون عاديه و حتي قبل از عقد هم اين كار رو با نامحرم كردن. واقعا متاسفم؟؟؟؟؟
  ما توي ايران زندگي مي‌كنيم نه توي اروپا. اميدوارم بري اروپا تا لااقل هيچ توجيهي برات وجود نداشته باشه، اما من نمي‌دونم حتي اگه بري اونجا با وجدانت و با خداي وجدانت چطور مي‌توني معامله كني.
  شرمنده‌ها.

 • 108. شهلا  |  سپتامبر 8, 2009 در 9:11 ق.ظ.

  واقعا عالي بود مطالبتون.
  خيلي ممنون.
  شايد اگه زودتر مي‌دونستم زندگيم قشنگ‌تر هم مي‌شد.

 • 109. sati  |  سپتامبر 10, 2009 در 5:01 ب.ظ.

  salam kheyli amozandeo kohb bo0d vali eykash in harfa faghat to ezdevaj bo0d na to 2stihaye sade

 • 110. شهلا  |  سپتامبر 14, 2009 در 11:16 ق.ظ.

  آره واقعا. اگه يكي مثل ترنم باشه كه انقدر با قدرت مي‌گه كه اينطوره، لابد هست ديگه.

 • 111. ؟  |  سپتامبر 17, 2009 در 9:00 ق.ظ.

  خوب بود ولی جامع نبود

 • 112. sara  |  سپتامبر 23, 2009 در 9:20 ق.ظ.

  جالب بود

 • 113. سیامک  |  سپتامبر 25, 2009 در 11:38 ق.ظ.

  مطالب خیلی خوبی بود واقعا ممنونم.

 • 114. علیرضا  |  اکتبر 2, 2009 در 6:10 ب.ظ.

  بد نبود

 • 115. ستاره  |  اکتبر 5, 2009 در 7:44 ق.ظ.

  سلام ،من دختری هستم که با دوست پسرم سکس داشتم حالا دختر بودن خودم رو از دست دادم . می خوام واسه شوهرم این کارو جبران کنم ، الان مشکل من دختر نبودنمه ، شما می تونید راهنماییم کنید که چی کار کنم؟

  Top OF BEst :
  بستگی داره به نوع دیدگاه شوهرتون .اگر فردی با فکر باز باشن میتونید به شوهرتون موضوع را مطرح کنید و …..
  اگر کمکی بتونم به شما بکنم دوباره بگید تا با همدیگه درموردش چت کنیم …

 • 116. m  |  اکتبر 7, 2009 در 4:29 ب.ظ.

  salam man ta hala rabete jensi nadashtam , va arosim ham nazdike va vaghan az shabe aval mitarsam , makhsosan inke ehsas mikonam hamsaram ham ziyad vared nist , va az in mitarsam ke aslan baes beshe man az in kar va rabete jensi zade besham , fekram nesbat be in masale kheili manfi shode , be nazareton man bayad chi kar konam ?

  Top oF BEst :
  اول از همه این مقاله رو بده شوهرت بخونه . دوم از همه از کتاب های زنا شو یی استفاده کنید . حداقل مطالب موجود در رابطه با این موضوع را ر اینتر نت بخونید . ….

 • 117. رویا از قرچک  |  اکتبر 10, 2009 در 11:17 ق.ظ.

  سلام به همگی خیلی خوشحال هستم که این مطالب را قبل از ازدواج خوندم لااقل الان میدونم چطور استرس اون روزو کمتر کمتر کنم و یک شب خوبی برای شوهرم داشته باشم مرسی از همه رویا

 • 118. atena  |  اکتبر 21, 2009 در 7:29 ب.ظ.

  سلام مرسی خیلی عای بود بهتون تبریک میگم

 • 119. atena  |  اکتبر 21, 2009 در 7:36 ب.ظ.

  سلام خیلی خیلی عالی بود مرسی

 • 120. سينا از ساوه  |  اکتبر 24, 2009 در 12:08 ب.ظ.

  سلام . از اطلاعات خوبي جمع اوري كردين و در اختيار من و ديگر بچه ها گذاشتين ممنونم خوب و مفيد بود.

  ارزوي بهترين ها را براي شما دارم. موفق باشين

  Top Of Best :
  منم آرزوی سلامتی برای شما دارم .

 • 121. Mehdi  |  اکتبر 27, 2009 در 6:58 ب.ظ.

  salam
  soale jaleb, javabe mofid
  harf bezanim, nighah too chesh, dooset daram, va bad…
  vali chera challenge? hamed maad sara…
  in vase shabe avale ezdevaj bod, vase unaei tajarobasho nadaran.
  man migam shoma ke sal sakhtin ye shab dige ham roosh, faghat harf, nigah, aghooshe garm khab. chizi ke ziade vase in kar vaght
  age ham az ghabl kar az kar gozashte zefaf mikhayn chikar berin bekhabin khosh bashin.

 • 122. Mehdi  |  اکتبر 27, 2009 در 6:59 ب.ظ.

  faghat to ro khoda age khanometoon parde nadasht aziyatesh nakonin hala dige shode zendige ba eshghetoon talkh mishe.

 • 123. hooman  |  اکتبر 29, 2009 در 12:53 ب.ظ.

  وان اب گرم دیگه چیه ! کی حال داره شمع روشن کنه .
  عروسی تموم شد میری خونه دست صورتو با صابون داروگر میشوری حتما باید داروگر باشه یک اهنگ هاییده میزاری کت شلوارو در میاری با عرق گیر سفید میری صحبت رو شروع میکنی و بسم الله ….
  این روش تو ایران کلاسیک تره

 • 124. فاطمه  |  اکتبر 30, 2009 در 5:03 ق.ظ.

  عالي بود فقط لطفا درباره ي طرز …… كردن هم توضيح دهيد.

  Top OF Best :
  در آینده حتما

 • 125. YDJHS  |  نوامبر 4, 2009 در 12:06 ب.ظ.

  اگر یک سری ازاین آموزش هارو در قلب CDقبل از ازدواج دراختیار جونا قرارمیدادن چی می شد آخه همه که به اینترنت دست رسی ندارن
  روشن هم نمی شه که از کسی بپرسن


  Top OF Best :
  قراره این وبلاگ به عنوام هدیه به خوانندگانش این مطالب رو در قالب Cd هدیه کنه

 • 126. مهدی.  |  نوامبر 4, 2009 در 12:43 ب.ظ.

  ممنون از اطلاعات خوبتون

 • 127. بابک  |  نوامبر 4, 2009 در 5:26 ب.ظ.

  سلام
  نمی دونم اون شب چه شبیه ولی فکر نکنم بتونم حتی به همسرم دست بزنم چون اون تو نظرم خیلی مقدس شده و می ترسم به حریمش نزدیک بشم

 • 128. tina  |  نوامبر 7, 2009 در 4:01 ب.ظ.

  سلام
  ممنون از وبلاگ باحالتون

 • 129. shabnam  |  نوامبر 16, 2009 در 6:58 ق.ظ.

  از اطلاعاتی که نوشته بودی خیلی اگاهانه بود کاش همه عروس دامادها این وبلاک رامطالعه کرده باشند باتشکر.


  Top Of BEst :
  مرسی . به دوستانتون مفعرفی کنید تا اونها هم بخونن .
  مرسی نظر دادی

 • 130. Aysan  |  نوامبر 20, 2009 در 9:29 ق.ظ.

  سلام آقا سامان.مطلب جالبي بود كه انتخاب كرديد ولي ترسي كه از اين موضوع داشتم از بين نرفت حتي ترسم بيشتر هم شد. اين ترسم ربطي به مطلب شما نداره.دست خودم نيست ميترسم و تجربه اي در اين باره ندارم.با تشكر از وقتي كه براي ما جوان ها گذاشتيد.

  Top OF BEst :
  آدم از چیزهایی میترسه که در مورد اونا چیزی نمیدونه . ولی با خوندن این مطلب یه چیزایی آدم یاد میگیریه ، پس ترس نداره دیگه

 • 131. neda  |  نوامبر 21, 2009 در 9:15 ق.ظ.

  mer30 matlabeton jaleb bod chash mo goshamo vaaaa kard k ezdevaj nakonam.

 • 132. neda  |  نوامبر 21, 2009 در 9:17 ق.ظ.

  me30

 • 133. حالا یه چیزی هست!  |  نوامبر 26, 2009 در 3:58 ق.ظ.

  بگید ما بی پرده ها چه خاکی به سرمون بریزیم؟مگه ما دخترا ادم نیستیم که از زندگیمون لذت ببریم؟چرا مردا هر غلطی میتونن میکنن ولی ما نباید هیچ تجربه ای داشته باشیم؟بابا بردارید این مصیبت پرده بکارت رو دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 134. حالا یه چیزی هست!  |  نوامبر 27, 2009 در 11:06 ق.ظ.

  افسردگی گرفتم!گناهم چیه؟!

 • 135. حالا یه چیزی هست!  |  نوامبر 27, 2009 در 11:10 ق.ظ.

  بگید چطور میشه با نامزد در بارش حرف زد و قانعش کرد و یادش آورد که یه روزی هم خودش با یکی این کارا رو میکرده و فکر الان اون دختر نبوده!

 • 136. حالا یه چیزی هست!  |  نوامبر 27, 2009 در 11:11 ق.ظ.

  یکی راهنماییم کنه دیگه!!!!!!!!!!!!

 • 137. مریم  |  دسامبر 1, 2009 در 4:58 ق.ظ.

  مطلبتون رو به اتفاق یکی از دوستان خوندم و خیلی خیلی برامون جالب و آموزنده بود.
  امابه نظر جفتمون که هر دومون ازدواج کردیم و این مسایل رو تجریه کردیم خیلی رمانتیک و غیر واقعی اومد چون در بین آقایون کم پیدا میشه مردی که انقدر احساساتی باشه و بتونه از نظر عاطفی و احساسی همسرش رو ارضا کنه و فقط و فقط به ارضای جنسی خودشون فکر میکنند.
  بهر حال از زحمات شما بابت این مقاله ی مفید متشکریم .
  موفق باشید.


  Top Of Best :
  با آموزش میتونیم به مردها هم اموخت

 • 138. mina  |  دسامبر 3, 2009 در 11:28 ق.ظ.

  kheyli mamnon vali fek nakonam kec in karo bokone

 • 139. Y A SH M I N 17  |  دسامبر 5, 2009 در 9:46 ق.ظ.

  kheili t0o0o0o0o0o0op b0o0o0o0o0om
  mer30
  mer30
  mer30
  etela’at PERFECT
  khaste nabashi
  ezzat ziad

 • 140. سماواتی  |  دسامبر 7, 2009 در 9:43 ق.ظ.

  بسار آموزنده بود .امیدوارم که تمام جوانان با کسب دانش بیشتر در این رابط بتوانند به استحکام بیشتر زندگی اشان کمک کنند.رضا سماواتی از روستای شهریکند

 • 141. متاهل  |  دسامبر 14, 2009 در 11:24 ق.ظ.

  با سلام خدمت دوستان وتشکر از شما

 • 142. متاهل  |  دسامبر 14, 2009 در 11:40 ق.ظ.

  من چند سال پیش ازدواج کردم درزمان نامزدی با همسرم رابطه غیر مستقیم داشتیم و لذت میبردیم شب عروسی هم با همه مشکلات به خوبی انجام شد و خیلی خوب بود خیلی سخت نگیرید کار خودتون رو بکنید و از دو روز دنیا لذت ببرید اگه میخواید شبه خوبی داشته باشید به اعصاب خود مسلط باشید وتا جایی که میتونید همسر خود را آماده کنید زود دست به کار نشوید وقتی دختر آماده باشه نه تنها درد نداره بلکه بهترین لذت را میبرد ولی اگر زود دست به کار بشید هم دختر اذیت میشه هم زده میشه اگر کسی سوالی داره حاضرم به خوبی پاسخش را بدم ایمیلم imansh493@gmail.com

 • 143. Aysan  |  دسامبر 18, 2009 در 8:41 ق.ظ.

  سلام.حق با توست. از چيزايي كه خبر ندارم بايد بترسم نه از موضوعي كه اطلاع كامل رو دارم.در ضمن وقتيه پيش كسي هستم كه عاشقشم نبايد بترسم بلكه بايد خدا رو شكر كنم كه به عشقم رسيدم و تا عمر دارم ميخواهم زير يك سقف باهاش زندگي كنم .اين فكر رو ميكنم ترس رو در وجودم حس نميكنم بلكه احساس آرامش ميكنم.ممنون از نظر فرد قبلي كه متاهل نوشته تا حدودي او هم بهم كمك كرد.سامان مرسي از مطلبي كه انتخاب كردي .ممنون

 • 144. vahid  |  دسامبر 26, 2009 در 11:40 ق.ظ.

  man ba hame movafegam

 • 145. جومونگ  |  دسامبر 29, 2009 در 4:52 ق.ظ.

  با تصویر خیلی زیبا تر می شد.نظر شما چیه

 • 146. منم میترسم؟  |  دسامبر 30, 2009 در 8:02 ب.ظ.

  به خدا منم میترسم اخه تا حالا ازدواج نکردم نامزد دارم اما کاری نکردیم.
  اصلا رومون نمیشه که درباره این جور چیزا با هم بحرفیم …….
  اگه کسی هست به من بگه که حداقل چجور رومون از هم بازبشه ممنون میشم.
  توروخدازود جواب بدین چون عروسیمون نزدیکه،فکر نکنم از شب اول عروسی لذتی ببرم.
  کمک میخوام…………
  از مطالب خوبتونم هم که باسش زحمت کشیدین بسیار بسیار سپاسگذارم.

  Top Of BEst :
  سلام . بنده نامه ای به ایمیل شما زدم . لطفا مطالعه فرمایید .

 • 147. منم میترسم؟  |  دسامبر 30, 2009 در 8:04 ب.ظ.

  کسی نبود راهنمایی کنه باشه باهاتون قهرم……………………………………………………………………..

  Top Of BEst :
  سلام . بنده نامه ای به ایمیل شما زدم . لطفا مطالعه فرمایید .

 • 148. اتنا  |  ژانویه 1, 2010 در 7:06 ق.ظ.

  سلام..مرسی از مطالب آموزندت .من و همسرم در دوران عقد درباره شب اول عروسی(شب زفاف) خیلی حرف زدیم و همدیگرو آگاه کردیم که هر کدوم به چه چیزایی علاقه داریم..شاید اولش خجالت میکشیدیم دربارش صحبت کنیم اما الان نتیجه رو میبینیم که هر دفعه برامون لذت بخشه..به نظر من اینکار خیلی موثره.شما چی میگید؟

  Top OF Best :
  صد درصد همینطوره که شما میفرمایین … خیلی تاثیر مثبت داره

 • 149. منم میترسم؟  |  ژانویه 2, 2010 در 5:09 ب.ظ.

  ممنون سامان جون از اینکه حداقل تو هستی که به من کمک کنی.خوش به حال زنت که کسی مثل تو رو داره……مرسی.مرسی.مرسی

 • 150. اتنا  |  ژانویه 2, 2010 در 6:49 ب.ظ.

  سلام به منم میترسم…..من میخواستم بگم از نظر من رابطه جن سی تو زندگی خیلی موثره..پس اگه زندگی و نامزدتو دوست داری حتما باهاش حرف بزن.اونم خوشحال میشه.بعد از عروسیت منفعتشو میبینی ….. گوش کن

 • 151. الهه  |  ژانویه 4, 2010 در 6:46 ق.ظ.

  خيلي مطلب عالي بود معلومه ازاين همه نظراتي كه اومده جامعه ايراني خيلي به اين چيزا اهميت ميدن بازم از مطلب ممنون

 • 152. hanie  |  ژانویه 6, 2010 در 12:32 ب.ظ.

  سلام خیلی جالب بود ولی متاسفانه کمتر کسی شمع روشن میکنه و از موسیقی استفاده میکنه 80% پسرا فقط میخوان زود تند سری برن سر اصل مطلب بیچاره ما دخترا تو تمام مراحل زندگی باید استرس داشته باشیم

  من حدود 1 ماه عقد کردم ولی خیلی از نامزدم خجالت میکشم ولی اون نه… حالا از الان تا 1 سال دیگه که عروسیمه استرس تمام وجودمو پر کرده اول استرسم به خاطر این خجالته مسخرمه که دست خودم نیست دوم به خاطر دردشه… دارم قاطی میکنم یکی به دادم برسه
  و در جواب به ترنم جون باید بگم جمش کن بابا حال نداریم به ما چه شما با همه آرهههههههههههههههههه من خودم تا حالا رابطه جن سی نداشتم ولی از نظر اجتماعی و ظاهر خیلی شیک و امروزی هستم و اینکه اگر کسی تا زمان ازدواجش رابطه جن سی نداشته بیکلاس تشریف داره یه تفکر غلطه اگه جواب نمیدادم نمیشد در ضمن تشکر میکنم بابت مطالب خوبتون حتما میدم نامزدم هم بخونه

 • 153. منم میترسم؟  |  ژانویه 7, 2010 در 6:27 ب.ظ.

  اتنا جون مرسی از اینکه راجع به من نظر دادی .
  من هر جوری شد بعد از خوندن این مطالب تونستم باهاش حرف بزنم الان یکم باهم راحتیم.خوش حالم از اینکه کسی به فکر ما هست.مممممممممممممممممممممممنون……….

 • 154. سجاد  |  ژانویه 9, 2010 در 10:50 ق.ظ.

  مرسی از اطلاعاتتون مطالبی نوشتین که ما روومون نمیشه از کسی مستقیم بپرسیم بازم ممنون از راهنمایی هاتون

 • 155. zahra  |  ژانویه 9, 2010 در 11:31 ق.ظ.

  dast khosh agha hamed

 • 156. zahra  |  ژانویه 9, 2010 در 11:35 ق.ظ.

  salam kheyli kheyli kheyli khoob bood mamnoon.

 • 157. samane  |  ژانویه 12, 2010 در 10:57 ق.ظ.

  salam.man hodude 2mahe ke arusi kardam vali hanuz hich rabeteye zanashooe nadashtam.in ham be dalile ezterab va tanaforam az in rabetast.nemitunam ke ba khodam kenar biyamo in rabetero shoru konam va daram zajr mikesham.hich hesi nesbat be in rabete nadaram.lotfan komakam konin.mamnun

 • 158. عسل  |  ژانویه 13, 2010 در 6:55 ق.ظ.

  سلام
  اطلاعاتتون نسبتا من رو آگاه كرد اما نه به طور كامل به من بگيد شب عروسي چه طوري با وارد عمليات بشيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  من واقعا با اين موضوع مشكل دارم

 • 159. SahaR  |  ژانویه 13, 2010 در 12:58 ب.ظ.

  سلام.خوب و مفيد بود.
  اقا هومن روشت اصلا كلاسك نبود.فكر زنتم بكن آخه.
  بيچار از رابطه جن س ی زده ميشه.مخصوصا اگه از اون شب ترسم داشته باشه.

  به اونايي هم كه پرده ندارن و ميترسن توصيه ميكنم هيچوقت اين موضوع رو به شوهرشون نگن.الان ديگه خيلي راحت پزشكا
  اين مشكلو حل ميكنن.شوهرتون حتي اگر كنار بياد بازم يه شكي تو وجودش تا اخر عمرش
  ايجاد ميشه.فكر چند سال ديگه رو هم بكنيد.

 • 160. SOLEYMAN  |  ژانویه 14, 2010 در 1:02 ب.ظ.

  با سلام به همه ……اینجا دریای تجربه است با تشکر از حرفهای با حالتون …….خدا نگهدار

 • 161. babak  |  ژانویه 17, 2010 در 3:07 ب.ظ.

  rastesh jaleb nabood chon aslan dar rabete ba in ke shabe avvale aghdo ashnaee ke dokhtaro pesar aslan ta ye mah ya do mah pish hamdigaro nemishnakhtano alan bayad chejoori rooshoon beshe ke ba ham bekhabano ya amizeshe jensi dashte bashan tozihi nadadi va chize be dard bokhori nagofti …!!! age lotf konio shaffaf in masaeli ro ke goftam tozih bedi mamnoon misham azizam

 • 162. mojtaba  |  ژانویه 17, 2010 در 5:34 ب.ظ.

  az shoma babt in mtalb tashakor mikonam khili goli

 • 163. احمد  |  ژانویه 18, 2010 در 3:38 ب.ظ.

  سلام خيلي ممنون از راهنماييتان من هم يه خواهشي از دختر خانمهاي گل دارم .

  ( مرگ يك بار تجربه ميشه ولي ترس هزار بار )
  شب اول عروسي اصلا ترس ندارد. انسان به هرچي فكر كند همان ميشود . سعي كنيد منفي نگر نباشيد . شما ميتوانيد هر آنچه را بخواهيد . اينو به خاطر داشته باشيد كه لذت شب عروسي از ذلتش بيشتر است . بعد از اين كه كارتون تمام شد . اونوقت ميدونين من چي گفتم . (احمد هستم ليسانس روانشناسي)

 • 164. احمد  |  ژانویه 18, 2010 در 3:44 ب.ظ.

  احمد هستم اگه سوالاتي در اين مورد دارين ميتونين ايميل بزنيد . ahmadkawasaki@yahoo.com

 • 165. احمد  |  ژانویه 18, 2010 در 3:54 ب.ظ.

  عسل خانم ( كافي است بولوتوث قلبت را براي همسرت باز بزاري ) اون موقع همسرت شروع بكار ميشه فقط اينو ميتونم بگم قبل از عمليات باهم حرف بزنيد . زياد برا خودت سخت نگير مگه اتم كشف ميكني.

 • 166. مجتبا  |  ژانویه 27, 2010 در 11:49 ق.ظ.

  واقعا مطلب خوبی بود چون من تا شب اول با کس دیگری بجز همسرم رابطه برقرار نخواهم کرد خیلی ممنون.

 • 167. ایمان  |  ژانویه 27, 2010 در 4:47 ب.ظ.

  خیلی زیبا بود ممنونم
  لذت برم بازم ممنون دوست عزیز

 • 168. saharnaz  |  ژانویه 28, 2010 در 5:03 ق.ظ.

  نوچ!نمیشه!فایده نداره!این مملکت با این مردای پرتوقعش که هرکاریو واسه خودشون مجاز و واسه طرفشون غیر مجاز میدونن جای موندن نیست! راست میگه بیچاره!اومدیم یکی موقعیت نداشت یا پول نداشت بره بدوزه!این مردای خاک بر سر لطفاواسه یه بارم شده تو عمرشون مردانگی کنن و مثل خارجیا بشن!نمیمیرن!اون دختر بدبخت هم آدمه واحساس داره!یکیم به من بگه چه کار کنم ؟هم خوشگلم هم تحصیلکرده هم قد بلند هم خوانواده دار وبا اصل ونصب!اگه خواستید کمک فکری بدید swastika.2535@ymail.com

 • 169. saharnaz  |  ژانویه 28, 2010 در 5:07 ق.ظ.

  ببخشید خانواده رو اشتباه تایپ کردم !میخواستم عامیانه تایپ کنم اما ادبی و عامیانه قاطی شد!

 • 170. majid afghan  |  ژانویه 30, 2010 در 3:51 ق.ظ.

  من هم خیلی خوشحال هستم که این مطالبو قبل از عروسی خوندم.

  خیلی مفیدند

  بسیار آموزنده بود .امیدوارم که تمام جوانان با کسب دانش بیشتر در این

  رابط بتوانند به استحکام بیشتر زندگی اشان کمک کنند

  لذت بردم بازم ممنون دوست عزیز

 • 171. yalda karimi  |  فوریه 3, 2010 در 11:56 ق.ظ.

  دست شما درد نکنه مطالب خوبی بود و خیلی هم کمک می کنه به ما جونا
  فقط می خواستم یه درخواست (پیشنهاد )هم بدم
  اونم این که اگر این مطالب را به صورت کتاب ، بروشور یا جزوه در اختیار زوج ها (حالا یا موقع عقد در محضر یا در جلسه هایی که قبل از عقد می رن ) در اختیارشون قرار بگیره که هر کدوم برای خودش بخونه تا اگر اطلاعاتی نداره کمی اطلاعات کسب کنه بد نیست
  باز از شما بابت این مطالب تشکر فراوان دارم

 • 172. فرشید  |  فوریه 6, 2010 در 4:11 ب.ظ.

  سلام من تا حالا تجربه س–ک–.س–ی نزدیک نداشتم نمیدونم چه طوری با یه دختر بایدصحبت کنم چه برسه به شب زفاف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 173. محمد  |  فوریه 7, 2010 در 7:22 ق.ظ.

  خیلی دوس دارم تجربش کنم

 • 174. نیلوفر  |  فوریه 16, 2010 در 3:06 ب.ظ.

  ببخشید اینو میگم اما جز چرت و پرت چیز دیگه ای ننوشته . این مطالبی که شما نوشتی یک بچه 5 ساله هم میدونه .جذاب نیست مطالبتو یا تغییر بده یا کلا host را بده به کسی که ازش اجاره کردی . بای

 • 175. mehrnoosh  |  فوریه 25, 2010 در 9:24 ق.ظ.

  salam dooste aziz. hamoon aval be nokte jaleby eshare kardym ma aseeaee ha kheyly by janbe hastim az tARAFI AGAR ESM E RAVABET E JENSI MIAD MITARSYM O AZ TARAFI AGAR SAYTY DAR IN MORED MIBINIM SARY TANAN E NEVESHTE HASH RO DONE MIKONIM.
  VALI ALEE BOOD AZIZAM. KHEYLY BAHALY.
  BAZ HAM BENEVIS
  GHORBANAT

 • 176. کیهان  |  مارس 2, 2010 در 6:14 ق.ظ.

  باسلام
  راستش راهش هم درقانون وهم درعرف اینست که شما فرموده ایدولی مشکل اینجاسن که کسی تا شب اول صبر نمی کنه یعنی تجربه مقدماتی رو دردوران مجردی وتجربه تکمیلی رو در دوران نامزدی طی وکسب میکنن ولی خود بنده فرمایش شماراقبول کرده وسعی درانجام ان دارم.

 • 177. محمد هادي رحيم بيگي  |  مارس 3, 2010 در 7:54 ق.ظ.

  عالي بود اما افسوس كه از من گذشته و خيلي دير …………………..ديدم!
  اگه ممكنه براي از اوناي كه گذشته يه چيزي بكين.
  ممنون

 • 178. moohsen mahgoo  |  مارس 4, 2010 در 9:55 ق.ظ.

  مرسی ولی اینهاهمرو بلد بودیم من مجرد هستم

 • 179. حميد  |  مارس 6, 2010 در 12:34 ب.ظ.

  سلام

 • 180. سمیرا از بهشهر  |  مارس 7, 2010 در 4:34 ق.ظ.

  از بابت راهنمایی های شما بسیار بسیار ممنونم.

 • 181. بیتا  |  مارس 9, 2010 در 8:55 ق.ظ.

  مطالب بسیار اموزنده ای بود به من که بسیار کمک کردبازم ممنون.

 • 182. رخساره  |  مارس 10, 2010 در 4:19 ق.ظ.

  سلام به نظرم سایتتون جالب به نظر میرسه
  میشه آدرس سایتتون واسم میل کنین
  آخه خیلی سوال دارم واقعا کسی رو ندارم که باش راحت باشم و این سوالا رو بپرسم.
  نهاایت سپاسو دارم

 • 183. حوریا  |  مارس 11, 2010 در 6:19 ق.ظ.

  سلام
  از اینکه با این همه راهنمایهای مفید به ما جوانان تازه کار ارایه کردید تشکر می کنم .راستی بعضی از دوستان همه رو باهم جمع می بندن ولی اینطور نیست مگه میشه پنج تا انگشت شبیه هم باشن .

 • 184. shiva  |  مارس 15, 2010 در 7:22 ق.ظ.

  سلام گلم
  مرسی از مطلب خوبت
  واقعاً عالی بود.در ضمن من نظرای دوستای دیگه ام که خوندم خیلی خوشم آمد ودیدم که به اغلبشون جواب دادین،ایندفعه باید از اینکه اینطور خوب پیگیری می کنید ممنون باشم.

  Top OF BEst :
  خواهش میکنم . . . .

 • 185. محمد21  |  مارس 17, 2010 در 10:00 ق.ظ.

  خیلی ممنون از مطلب خوبتون باور کنید یه هفته دیگه عروسیمه میدونستم باید چیکار کنم ولی الان این مقاله رو کپی کردم و قراره یه نسخه اش رو بدم نامزدم تا راحتتر بتونیم شب اول لذت بریم
  ممنونم واقعا
  دوستون درد نکنه

 • 186. محمد21  |  مارس 17, 2010 در 10:06 ق.ظ.

  اقا حامد ممنون میشم یه نامه به ایمیلم بفرستی که چجوری شروع کنیم (رابط ه جنس ی رو(

 • 187. ARYAN  |  مارس 18, 2010 در 6:58 ق.ظ.

  سلام . بسیار زیاد ممنون شما که این معلومات را روی وبلاگ گذاشتید > >>>>>>>>>>> موفق باشید >>>>>>>>>>>>

 • 188. کیانا  |  مارس 28, 2010 در 4:36 ب.ظ.

  با عرض سلام خدمت شما همه ی عزیزان از اینکه مطالب مزخرفی گذاشتید متشکرم

 • 189. حسن  |  مارس 29, 2010 در 5:15 ب.ظ.

  از تون خيلى ممنونم خيلى آوزنده بود.
  حالا استرسم کمتر شد.

 • 190. ghasedak  |  مارس 30, 2010 در 10:18 ق.ظ.

  ای کاش این طوری بود…من خودم تا 1 سالو نیم پیش با هیچ پسری دوست نبودم و ای کاش هیچ وقتم دوست نمی شدم ولی نشد.پسرا خیلی نامردو عوضین وقتی میگن ما اهل س کک سسس نیستیم دروغ میگن بلکه منتظر اینن که خوب عاشقت کنن اونوقت ببرن یه جایه خلوت به اون چیزی که میخوان برسن اره من اینجوری شدم ولی دیگه نذاشتم تکرار شه.اینجوری که دیگه جوابشو ندادم ولی هیچوقت فراموشش نکردم و هیچ وقتم نمی بخشمش…………………………

 • 191. momin  |  آوریل 8, 2010 در 2:27 ب.ظ.

  این موضوعات را که شما ارائیه نمودید برای جوانان خلی سود مند بوده زیرا ما میتوانیم از این موضوعات بصورت خوب ان در زندگی خویش استفاده نمایم .
  تشکر
  اینجانب مومن

 • 192. رادمرد  |  آوریل 9, 2010 در 8:29 ق.ظ.

  با سپاس از اطلاع رساني خوبتان ابتدا بايد چند نكته را در اين زمينه ها به شما ياد آوري كنم سعي كنيد مطالب خود را با توجه به عرف اسلامي بيشتر كرده و از كلام ائمه نيز در اين زمينه ها استفاده كنيد و سعي كنيد جوانان را از روابط خلاف شرع منظورم به غير از همسرشان چه قبل و يا بعد از ازدواج آگاه كنيد و خطاب به سركار خانم ترنم كه گفته بودند در اين زمانه همه يكبار س–ك–س انجام داده اند بايد اين را به عرضتان برسانم كه انسانهايي كه به غير از همسر خود با كس ديگري رابط برقرار مي كننند همواره از سوي جدم پيامبر گرامي اسلام(ص)مورد لعنت قرار مي گيرندو ايشان آنها را هرگز شفاعت نخواهد كرد خواهشن رجوع كنيد به احاديثي كه در اين زمينه امده است و دوما»اگر از عرايض بنده متوجه شديد گفتم جدم ( من از طايفه ي بني هاشم هستم و بني هاشم هم خاندان رسول الله مي باشند و اين گونه انسانها كه ناپاكي ميكنند را همواره نماز شب لعنت ميكنم بدانيد كه نفرين يا لعنت اين افراد از سوي خاندان هاشمي نفرين و لعنت پيامبر (ص) هم مي باشد سعي كنيد پاك باشيد و ديگران را به پاكي دعوت كنيد و كلام حق را فراموش نكنيد اگر حسين (ع) را قبول داريد پس اعمال حسين(ع) را سر لوحه كار خود قرار دهيد ولله التوفيق

 • 193. zahra  |  آوریل 11, 2010 در 2:31 ق.ظ.

  mer30 va b nazare man adam bayad pake pak bashe

 • 194. fatishapak  |  آوریل 12, 2010 در 8:33 ق.ظ.

  سلام دوست خوبم.لطف کن اگه اطلاع بیشتری دراین زمینه داری در اختیارم بذار؟مرسی

 • 195. محسن  |  آوریل 15, 2010 در 7:08 ب.ظ.

  اصل مطلب يادت رفت

 • 196. momin  |  آوریل 17, 2010 در 12:56 ب.ظ.

  اگردرشب زفاف با زوجه یاخانم خودبی تفاوتانه و خشونت امیز مجامعت کنیم دراینده عواقب ناگواری درپی خواهد داشت ،دراین شب باید دقیق و معتادانه یا بسیار با مهربانی نزدیک شویم .
  خداکند نظر بنده مورد قبول شما قرار گیرد.

  با احترام مومن

 • 197. محمد  |  آوریل 20, 2010 در 4:43 ق.ظ.

  با سلام
  موارد بسیار اموزدنده و جالب میباشد.به دور از تعصب و روانشناختی بیان گردیده است.اموری مثل مسایل جنسی بدبختانه در سانسور خبری قرار گرفته اند.من زحمات شمارا در اینباره ارج گذاشته و به سهم خود تشکر میکنم.

  پایدار و بالنده باشید.

 • 198. سپيده  |  آوریل 23, 2010 در 6:30 ق.ظ.

  سلام
  مرسي خيلي توپ بود اما اي كاش پسرا تو ايرون وقتي با دختري هستن و بش قول ميد نو بد…. د برو كه رفتيم كاش اين طوري نبود اي كاش فقط سee ك–س بازي رو از تو فيلم ها ي اروپايي ياد نميگرفتنو وفاداري اونارو هم مي ديدن بيخيال اميدوارم پسرا كه خيلي مشتاقن اين سايت و بخونن
  بازم مرسي خيلي عالي بود

 • 199. alireza  |  آوریل 26, 2010 در 6:04 ق.ظ.

  manam ba nazare niloofar movafegham .az harki too khiaboonam beporsi ina ro behet mige. bayad bahso baztaresh konid

 • 200. x  |  آوریل 27, 2010 در 7:22 ق.ظ.

  تشکر از نویسنده مطلب،

  مطالب درج شده بسیار آموزنده هستند، فقط اگه میشه راجع به رفتارهایی که باعث می شه که خانم از رابطه جنس-ی زده و باعث ایجاد ترس از این رابطه بشه یادآوری نمایید. تشکر

 • 201. فاطمه  |  آوریل 28, 2010 در 5:33 ق.ظ.

  moderation.

  با سلام من مدت 3 سال است که ازدواج نکردیم و شوهرم ترس زیاد از قضیه بچه دار شدن دارد و معتقد است که ما زود با اولین نزدیکی بچه دار می شویم و هرچه جلوت رفتیم رابطه سرد تر شد تا الان که من اصلا تمایا ندارم و اون هم بعلت مشغله فکری اصلا به موضوعات فکر نمیکند چه کار کنم که رابطه زندگی گرمتر و این سردی از بین برود
  با تشکر

 • 202. رضا  |  آوریل 29, 2010 در 4:54 ق.ظ.

  خیلی خوب بود.اگه مطلب بیشتر بود برام email کن.مرسی

 • 203. باران  |  آوریل 29, 2010 در 12:46 ب.ظ.

  سلام ممنون از راهنماییها یتان

 • 204. جعفر  |  مه 2, 2010 در 9:43 ق.ظ.

  باسلام

  اگر نظر منو بخواین،( که میدونم دخترها نمیخوان) نظری که آقا حامد داده بود باید در سرفصل همه ی نظرها قرار گیرد،میگین چرا، چراشو اگه به دورو اطرافتون نگاه کنین میبینید که حرف منو آقا حامد درسته و…

  لطفاً هیچ اعتراضی به نظر من ندهید چراکه اصلاً جای اعتراض نداره

  با تشکر از مدیریت سایت

 • 205. مهدی ن  |  مه 5, 2010 در 4:10 ق.ظ.

  خوب بود ولی اگه بیشتر توضیح میدادین بهتر بوددرباره ی……….

 • 206. 1  |  مه 6, 2010 در 3:22 ب.ظ.

  salam ,,besiar aali bood

 • 207. doost(soali az Tanha'e aziz)  |  مه 6, 2010 در 3:25 ب.ظ.

  salam tanha jan,merc az matlabe mofidetoon,,amma be jaye mohemsh ke residi ,matlabo tamoom kardi,,dar moredi ke gofti az chand ta az nazdikan porsidam dar morede shabe avvale aroosi,,mikahstam age momken hast,,ma ro ham az in etelaat mostafiz koind,,man yeki 2 mah dige aroosime,,va in baram kheli mohemme,,mamnoon misham..ba tashokr..bye

 • 208. doost(soali az Tanha'e aziz)  |  مه 6, 2010 در 3:40 ب.ظ.

  matlabi ro ke dar shomareye 206 onvan kardam,dar morede matlabe 67 bood az dooste aziz:Tanha jan…montazere javabesh hastam

 • 209. سمیرا  |  مه 9, 2010 در 6:02 ق.ظ.

  مطالبی در مورد مکان پرده بک ارت روی سایتتون قرار دهید . من به عنوان یک دختر 20 ساله هنوز نمیدونم پرده ی بک ارت دقیقا کجاست .

 • 210. زهرا  |  مه 10, 2010 در 6:47 ق.ظ.

  ممنون فقط در مورد زمان عملیات و شکل انجام ان و باشکم خالی و .. هم توضیح دهید

 • 211. احمد  |  مه 10, 2010 در 11:11 ب.ظ.

  سلام مطالب خوب بود ولي من در شب اول با همسرم صحبت كردم وبه نتيجه رسيديم كه اول نزدكي وبعد حرف زدن وآخر هم به هيچ كدام از آنها نرسيديم همسرم از ترس فو ت كرد

 • 212. میلاد آرین  |  مه 11, 2010 در 6:04 ب.ظ.

  سلام و خسته نباشید خدمت سامان جان…
  مواردی رو دیدم که اگه جواب ندم برام مشکلات روحی روانی به وجود میاره.
  یه مورد خانم ترنم بهش لشاره کردن که تو جواب باید بگم خانم ترنم خودتو با دیگران مقایسه نکن.اول فکر کن بعدا نظر بده.من 25 سالمه خیلیم موقعیت سکس کردن داشتم اما نخواستم و خودمو سالم نگه داشتم. میخوام برا دختری که هنوز نمیشناسمش و نمیدونم کیه سالم بمونم.اولین سکس در اولین شب ازدواج برابر با به وجود اوردن یه عشق واقعی.نظر شخصیم.
  من نه خیلی مومنم نه خیلی نماز خون.اما قلبم همیشه با خداست.دخترایی که توهین کردن بهتره از یاد نبرن بسرایی مثل منم هستن که نامرد نباشن و عوضی..خوب نیست بگم اما از خیلی از دخترا من کارایی دیدم یا شنیدم که الانم باورم نمیشه.بلا نسبت اونایی که…متاسفانه شماهایی که براتون مشکل بیش اومده خودتون خواستید.قاصدک جان سبیده جان شهرناز و خیلیای دیگه مثبت فکر کنید.با زاویه ای باز.توهینم نکنید.با عقل زندگی کنید نه با احساس بیش از حد و هوسای بیمورد.سامان جان دوست دارم.موفق باشی

  Top OF BEst :
  سلام . مرسی عزیز . واقعا حال کردم که با رعایت ادب نظرتون رو اعلام کردین .
  واقعا مرسی

 • 213. shabnaz  |  مه 18, 2010 در 1:18 ب.ظ.

  به نزر من عشق كه باشه همه چيز حله.
  از اطلاعات مفيدتون ممنون.

 • 214. shabnaz  |  مه 19, 2010 در 5:34 ب.ظ.

  khoda eshgho 2 dele adam gozashte baraye hamin vaghta dige

 • 215. setareh  |  مه 20, 2010 در 1:59 ب.ظ.

  salam vaghan mamnon azharfay aliton man mojaradam va faghad az 1 chi kheyli vahshat daram onam rabetey nazdiki ke dar shabe 1 ast, man vaghan fekr mikonam amizesh khaeyli tarsnake lotfan rahnamaeeiim konid

 • 216. میلاد آرین  |  مه 20, 2010 در 6:49 ب.ظ.

  درود درود درود
  با اجازه از سامان جان عزیز
  دوست عزیز شبناز هموطن ای کسی که از خون اهورایی در رگاش جاریه…
  تنها عشق نمیتونه ما رو به بینهایت برسونه…
  این نظر نیست یه حقیقته.عشق به تنهایی معجزه نمیکنه .اگه کسیم با نظر بنده مخالفه با دلیل و مدرک نظر بده تا از نظرات دوستان ما هم مستفیظ شیم.
  و اینکه به به عرضتون برسونم(عشق که باشه همه جیز حل میشه یعنی جی)ملتفط نشدم بنده با اینکه دانشجوی ارشد هستم برام جای سوال که جرا نظر دهنده با تامل و درایت به مطالب نظر نمیدن.
  با سباس فراوان از دوست عزیز سامان و کسانی که برای بالا بردن اطلاعات عمومی و یا بهتر بگم اطلاعاتی که لازمه زندگی بشر و ما ارانیای آریایی در تلاش و تکابو هستن هزاران گل سرخ را گل فرش قدمهایشان کنیم.

  Top Of Best :
  مرسی … عزیز مایی

 • 217. خجسته  |  مه 22, 2010 در 7:19 ق.ظ.

  سلام؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛
  بابا ایول!!!!!!!!!!!!!!111
  اما در کل خیلی باحال بود!!!!!!!!!!!!!
  خوشم اومد………………..
  بای بای

 • 218. Negar  |  مه 25, 2010 در 5:51 ق.ظ.

  man k kheili mitarsam…omidvaram shohare ayandam ma9 dark kone va vahshi bazi dar nayare
  mer30 az rahnamaeihatoon

 • 219. Negar  |  مه 25, 2010 در 7:42 ق.ظ.

  vaghean mer30 az in hame lotfi k b ma javoona dari,maghalat ma9 kheili tahte ta30r gharar dad.man kheili az ezdevaj kardan mitar30dam ama fek konam bayad kam kam…
  dar zemn AGHA HAMED & ATEFE KHA9M ba ham bahs nakonid.hameye bachehaye in weblog bayad ba ham refigh bashan
  doo3toon daram

  Top OF BEst :
  دمه شما گرم ….

 • 220. ماندانا  |  مه 28, 2010 در 6:54 ق.ظ.

  سلام من تیر ماه عروسی ام هست از شما ممنونم ولی چون همسرم قبلا س–ک–س داشته و من نداشتم میخوام بخاطر من ناراحت نشه اگه ممکن منو راهنمایی کنید.
  با تشکر.

 • 221. mohmad  |  مه 29, 2010 در 3:28 ق.ظ.

  سلام و عرض خسته نباشید . خیلی ممنون لز مطالب واقعا ارزشمند شما . امیدوارم همیشه و در همه حال برای پیشبرد اهداف تون موفق باشید .و یک توصیه به جوونا همیشه مادیات نیست که د رزندگی مشترک بدرد میخوره

 • 222. مهدی  |  مه 31, 2010 در 3:14 ق.ظ.

  خیلی خوب بود دمتون گرم

 • 223. zahra  |  ژوئن 1, 2010 در 1:15 ب.ظ.

  salam man….hastam va 1hafteye dige ezdevaj mikonam mishe lotfan mano rahnamaee konid akhe man az shabe avale ezdevaj ham badam miad ham mitarsam.batashakor

 • 224. آرمان  |  ژوئن 5, 2010 در 4:24 ب.ظ.

  salam/matalebeton jaleb bod vali ey kash yekam samimitaresh mikardi

 • 225. آرمان  |  ژوئن 5, 2010 در 4:26 ب.ظ.

  salam/jaleb bod/vali samimi nabod/merci

 • 226. shabnaz  |  ژوئن 8, 2010 در 4:06 ب.ظ.

  سلام شايد حق با شما باشه ميلاد خان شايد فقط عشق نتونه ولي من معتقدم دوست داشتن يه جورايي مي تونه كمك كنه
  با نهايت احترام به مدير وصاحب اين وبلاگ اموزنده

 • 227. pourya  |  ژوئن 12, 2010 در 2:21 ب.ظ.

  سلام آقا حامد من يكي از مخاطب هاي جديد شما هستم من تا به حال 2 بار اين مطلب نگاه كردم ولي اصلا متنش update نميشه ولي دمت گرم خيلي استفاده كردم.همين جور پيش بريم فرهنگش جا ميفده.

  Top OF BEst :
  سلام . بنده سامان هستم . مرسی مرسی که نظر دادی . یه مدت زیادی وبلاگ من فیلتر بود !!!!! نمیشد بروز کنم … ببخشید .

 • 228. mehrdad  |  ژوئن 30, 2010 در 8:46 ب.ظ.

  jane man be man bego man shabe aval che bayad be zanam begam ke samime shem man kheyle moshkel daram

 • 229. میلاد آرین  |  ژوئیه 2, 2010 در 2:22 ب.ظ.

  درود بر سامان عزیز و هم وطن های محبوب…
  سامان جان با عرض بوزش و معذرت از سامان
  دوس ندارم آزرده خاطر بشی از من…ببخش که تو این موضوع دخالت میکنم…خانم زهرا به موردی اشاره کردن که باعث شد از ایرانی بودنم و زرتشتی بودنم … مات و مبهوت بشم…خانم زهرا اینجا به سوالاتی باسخ داده میشه که مفهوم و روان باشه…ترسیدن یه جیز کاملا عادی و معمول بین خانمای محترم و گرامی…من تو جواب این مورد که اشاره کردید دخالت نمیکنم…اما اگه شما بدتون میاد این مشکلیه که باید خودتون حل کنید…سوال کردن نداره…به نظر من شما با حالت مسخره و نادرست این مطلب رو بیان کردین…که اصلا درست نیست…ترسیدن یه جیز طبیعی تو جامعه ما…اما به قول خودتون که میگید بدم میاد .. به نظر من شما باید بیخیال بشید ازدواج رو…جون این سوالتون واقعا یه جیز غیر طبیعی …با اجازه از سامان جان…خانم زهرا باید به یه روان برشک مراجعه کنن بهتره…با تمام احتراماتی که به همه ی دوستان دارم باید بگم که سوالی رو که مطرح میکنید یه مقدار فکر کنید…با تشکر از سامان عزیز.به امید موفقیت همه ی دوستان در زندگی مشترکشان

 • 230. پسر محترم____یخورده شیطون  |  ژوئیه 6, 2010 در 3:22 ق.ظ.

  سلام و تشکر بی منتها خدمت نویسنده عزیز وبلاگ.

  مطالب عالی بود. من با نظر میلاد آرین کاملا موافقم.

  منم کلی موقعیت س–ک000س عالی داشتم ولی انجام ندادم چرا؟؟

  چون دلم میخاد واسه اولین با با دختری باشم که قراره دوست

  مادام العمر من باشه. چرا همه دخترا همه ی پسرا رو عوضی میدونن؟؟

 • 231. FARZAM  |  ژوئیه 19, 2010 در 6:26 ق.ظ.

  برای من که عادی شده مطمعنم که شب اول ازدواج کاری میکنم خودش اول شروع کنه.بدون هیچ استرسی مثل دوست دخترای قبلیم با کله میان

 • 232. reza  |  ژوئیه 22, 2010 در 4:45 ب.ظ.

  سلام ممنون از مطالب خوبتون. اما بازم ميشد راحت تر مطلب نوشت ، بابا بازم شما تو اين ….. هر جا هم ميخواي اطلاعاتي به دست بياري دو تا آيه نوشتنو تمام ، نه اين كه بد باشه خيلي هم خوبه اما من هر چي خوندم چيزي دستگيرم نشد ، نه اين كه آيكيوم پايين باشه چيزي شفاف گفته نشده ، اصلا گفته نشده بود . واقعا به خاطره جوي كه هست متاسفم

 • 233. رضا  |  ژوئیه 31, 2010 در 3:24 ق.ظ.

  اطلاعات خوبی بود.اما اگر کمی جامع تر بود بهتر بود

 • 234. بیتا  |  اوت 2, 2010 در 9:04 ق.ظ.

  سلام عزیزم.سلام بچه ها.من خیلی خوشحالم که یه همچین سایتی هست که با هم خودمونی باشیم.من حدود 3 ساله که با پسری دوست هستم.رابطمون خیلی خوبه و قرار با هم ازدواج کنیم. اما یه مشکلی هست.. دوستم ازم می خواد که یه رابطه کوچیک با هم داشته باشیم من نمی دونم چیکار کنم.مجبورم نکرده که حتما قبول کنم اما من خودم می خوام قبلش یه تجربه کوچیک داشته باشم می خوام بدونم چه لذتی داره فقط همین.تورو خدا در مورد من بدفکر نکنین.اگه قرار بود عملی صورت بگیره تویه این 3 سال باید صورت می گرفت.

 • 235. زهرا  |  اوت 2, 2010 در 11:14 ق.ظ.

  سلام من 3 ماه ديگه عروسيمه ميتونم چندتا سوال بپرسم

 • 236. ذبیح الله "بهروز"  |  اوت 3, 2010 در 6:06 ق.ظ.

  تشکرازمطالب بسیار جالب وقابل استفاده تان امیدوارم
  درآینده نیزاین چنین مطالب را به نشربرسانید .
  یک جهان ممنون وسپاسگزارم

 • 237. pani  |  اوت 7, 2010 در 6:53 ق.ظ.

  با سلام خدمت سامان جان عزیز و با تشکر از مطالب خوبتون اگه شما اجازه بدید می خواستم ی چیزی به بیتا جان بگم اونم اینکه اگه دوست پسر شما قصد ازدواج داره چرا توی این 3 سال حد اقل عقد نکردید؟و اینکه سعی کن هیچوقت قبل ازدواجت حتی ی تجربه ی کوچیکم نداشته باشی چون تو میگی کوچیک ولی نا خاسته بزرگ میشه و اونوقته که ببخشید اما زندگیت سیاه میشه بزار ازدواج کنید و تو خیالت راحت بشه که اون مال تو و تو هم مال اونی اونوقت هر کاری دوست داشتی بکن! درضمن میخواستم به دوستان عزیزم بگم که دلیل اینکه ما خانومها به صحبت و چیزای دیگه قبل از ………. احتیاج داریم فقط ترس نیست بلکه از لحاظ علمی هم اندام تناسلی خانومها دیر تر اماده میشه ! غلط کردم ببخشید سامان جان بازم ممنون از مطلبت بای جیگر!

 • 238. sara  |  اوت 7, 2010 در 8:42 ق.ظ.

  salam azizan
  tashakor az nar hame ton wa yak gap mekhahom begam lotfan azizan har kodam ton tajrobaie darid da mawredi shabe zefaf ba ain email man ersal bedared chon yak yafta bad arosi man ast. mekham ki yagan chiz az shoma bedon da mawredi shabe zofaf

  sarabeauty94@yahoo.com
  ba omidi nazra shoma

 • 239. sara  |  اوت 7, 2010 در 9:00 ق.ظ.

  lotfan har kodam ton malomat khobe da bare shabe zafaf daren ba ma emai konid . chon yak hafta bad arosi man ast…
  sarabeauty94@yahoo.com i

 • 240. sara  |  اوت 13, 2010 در 2:48 ق.ظ.

  سلام سامان جان.وبلاگت خيلي اموزنده بود واقعا از يه پسر نميشه توقع داشت همچين وبلاگ خوبي بنويسه ولي نميدونم چا من كه خيلي ميترسم از…چون مردا موقع … خيلي بي رحمن مگه نه

  Top Of BEst :
  فکر کنم ترستون به جا باشه ولی میشه با ارائه دادن این گونه مطالب به همه پسرا و دخترا از مشکلات احتمالی اجتناب کرد.
  مرسی نظر دادی

 • 241. مجید  |  اوت 13, 2010 در 3:58 ق.ظ.

  سلام به داداش خودم
  مطلبت جالب بود
  منم با شما موافقم و باورم اینه که صحبت کردن نه تنها تو رابطه زناشویی بلکه در همه مسائل زندگی کارا و مفیده.
  و بهت تبریک میگم بابت این همه پیام
  موفق و همیشه شاد باشی

 • 242. shar  |  اوت 14, 2010 در 5:49 ق.ظ.

  از مطالبتون ممنون
  بیاید سعی کنیم واقع گرا باشیم لذت هیچ گناهی(به قول امروزی ترها: اشتباهی) به از دست رفتن پاکی اولیه اش نمی ارزه
  من چند بار این اشتباه رو کردم ولی الان پشیمونم به عنوان تجربه بد نبود ولی ای کاش این تجربه رو با همسرم شروع میکردم.

 • 243. لارج  |  اوت 14, 2010 در 5:54 ق.ظ.

  یک چیز رو دخترها هیچ وقت فراموش نکنند:
  همیشه یک چیز تا زمانی برای انسانها بیشترین ارزش رو داره که مقدس باشه وبه راحتی به دست نیاد.
  اگه میخوای دوست پسرت رو از دست ندی اینکار رو انجام نده تفره برو.

 • 244. شمس  |  اوت 15, 2010 در 4:34 ق.ظ.

  تشكر از مطلب خوب،بسيار جالب است بر كسي كه مثل مه عروسي نكرده ٍ

 • 245. مریم  |  اوت 16, 2010 در 2:23 ب.ظ.

  سلام خسته نباشید من نزدیک3 سال است عروسی کردم ولی تا ها هیچ رابطه جنسی با همسرم نداشتم البته من بدم نماد ولی همسرم از این کار امتناع میکنه فقط در حد بئس وبغل ولمس و…… ولی من تا ها یک بار اون جاشو ندیدم یعنی اجازه نمیده و من هم ازش شرم می کنم بایاد چه کار کنم؟ شما می دونید مشکلش چیه؟ میشه کمکم کنید

 • 246. علی  |  اوت 20, 2010 در 8:48 ق.ظ.

  سلام
  من مجرد هستم
  26 سالمه تا حالا هیچ تجربه اینجور مسائلی رو نداشتم. آدم باید تو هر کاری خدا رو در نظر بگیره و عزت وشرفشو براحتی نفروشه. هر کسی غریزه جنسی داره و بعضی موقع ها هم واقعا بهش فشار میاد ولی باید صبر داشته باشه و صبر مشکلات رو حل میکنه ونشانه ایمان به خداست این رو برای آونایی گفتم که به راحتی در مورد رابطه نامشروعشون قبل از ازدواج صحبت می کنن
  من چون آدم نسنتا پررویی هستم ودر مورد شب اول ازدواج هم خیلی فکر کردم وهم خیلی اطلاعات دارم.
  ومشکلی ندارم واز تمام روابط عاطفی در شب اول استفاده خواهم کرد تا من و همسرم به اوج لذت حلال جنسی برسیم و هیچ ترسی هم ندارم. و منطقا همه باید اینجور باشند.
  با آرزوی موفقیت برای تمامی زوجهای جوان
  علی

 • 247. گيتا  |  اوت 24, 2010 در 7:17 ق.ظ.

  سلام دوست من. از آشنايي با سايتتت واقعا خوشحالم
  اما اي كاش زودتر پيدات ميكردم تا شايد الان از همسرم جدا نشده بودم
  كاري كه انجام دادي يه سنت خوبه ادامش بده تا كسي به سرنوشت من دچار نشه

 • 248. jack  |  اوت 24, 2010 در 7:57 ق.ظ.

  Hey dude thanks for your text. it is so nice .

 • 249. بهاره  |  اوت 25, 2010 در 6:51 ق.ظ.

  سلام تمام مطالب و نظرات دوستان خوندم.
  کاش میشد بیشتر توضیح بدی اما میدونم که نمیشه.
  اما بازم مرسی از تلاش که برای این تحقیق داشتی سامان جان.

  Top OF BEst:
  لطف دارید واقعا

 • 250. ستاره  |  اوت 27, 2010 در 4:23 ب.ظ.

  خيلي آموزنده بود مرسي
  ولي من از جنس مذكر ميترسم
  جكاركنم؟

 • 251. mosafer  |  سپتامبر 1, 2010 در 2:43 ب.ظ.

  اي كاش علاوه بر احساس از چگونگيش هم ميگفتيد !

 • 252. کیارش  |  سپتامبر 1, 2010 در 6:57 ب.ظ.

  با سلام و تشکر از مدیر سایت میخوام به دخترهایی که بکارت خودشونو قبل از ازدواج از دست دادن بگم که اگه پسری رو دوست دارید و اونهم شمارو تنها راه رسیدن به اون ازدواجه تا از آسیب ها جلوگیری بشه و کسانی که بکارتشونو از دست دادن میتونن با مراجعه به متخصص زنان پردشونو ترمیم کنند البته این کار برای متخصص زنان قابل تشخیصه

 • 253. محمد  |  سپتامبر 4, 2010 در 2:26 ب.ظ.

  سلام خوبی من اولین بار بود اومدم به این وبلاگ خیلی باحال بود بابا از سر ما که گذاشته ار این پسرایی که هرروز با یه نفر دیگه شب عروسی واسشون مهم نی…من نذاشتم به شب عروسی برسه…..اخه خیلی دوسش داشتم…دارمم….خیلی حال کردم واقعا نیاز داشتم به این جور مطلبی مرسی

 • 254. hossein  |  سپتامبر 5, 2010 در 4:22 ق.ظ.

  man dige alan amadah amadh hastam

 • 255. نگین  |  سپتامبر 5, 2010 در 7:23 ب.ظ.

  من دوست پسر داشتم ولی هیچ وقت اونو واسه خودم شوهر ندیدم و اجازه کاری رو بهش ندادم که تا عمر دارم پشیمون شم. دوستان خوبم نظراتون بهم می گه خیلی ها فرق همسر و دوست رو نمی دونن. چه تو ایران چه کشورای دیگه همه به دوست نیاز دارن، حالا دوست چه پسر باشه یا دختر،نباید از حد مجازش تجاوز کنه. قرار نیست هر دو تا دوست با جنس های مخالف به ازدواج و زناشویی فکر کنن و با هم سکس داشته باشن که. بیایید به این موضوع یه جور دیگه نگاه کنیم و هر دوستی رو همسر ندونیم. راستی مدیر سایت نمی دونم قیافت چه شکلیه، ولی حتم دارم یک شب خوب و رویایی خواهی داشت.از دخترای خوب و دوستای نازم می خوام که مراقب پردشون باشن. بیشترین جریمه بعد از پارگی متوجه خودمونه، اونو به هر کسی هدیه ندیم.

 • 256. pedram  |  سپتامبر 6, 2010 در 2:42 ب.ظ.

  واقعاً مننون دوست عزیز خیلی به درد خور بود چ.ن من این مطالب تا به حال از کسی نشنیده بود

  به درد من هم می خوره البته تو موقش 🙂

 • 257. katy  |  سپتامبر 6, 2010 در 4:13 ب.ظ.

  salam,chizaye jalebi bood vali man mikham bedoonam age kasani ke baa hamdoost dokhat doost pesaran baa ham rabete dashte bashan alabte na az noe badesh o taa sar hadde bache,baed az ezdevajlezati baraashoon hast baa in hal ke in 2 nafar maslan khode man va oon asheghe hamim o vase ham joonemoon ro midim,aslan mikhastam bedoonam ke rabeteye ghabl az ezdevaj gonahe?

 • 258. katy  |  سپتامبر 6, 2010 در 4:17 ب.ظ.

  khoob bood

 • 259. امید  |  سپتامبر 9, 2010 در 8:32 ب.ظ.

  بسیار خوب بود
  خود من که 6 ماه نامزد کردم واقعا تجربه خوبی با همسرم داشتم بنظر من که باید توی طول مدت عقد تا عروسی با رعایت احتیاط ( لمس کردن ، و در آغوش گرفتن ویا با زی با الت یکدیگر ) به ارگاسم برسند و خود را با تعاریف از لذتی که از بودن کنارهم میبرند آماده شب شیرین عروسی که ملائک خداوند هم نازل میشوند و ثواب بسیار بر هردو مینویسند بکنند . با تشکر

 • 260. gh  |  سپتامبر 11, 2010 در 7:27 ق.ظ.

  یعنی این همه آدم واقعآ نمیدونن این چیزا رو؟ س–ک—س چیزی نیست که ندونن همه می دونن

 • 261. رزانا  |  سپتامبر 17, 2010 در 2:21 ب.ظ.

  با سلام!
  من کمتر از یه هفته عرسیمه میشه لطفا راهنماییم کنید آخه خیلی میترسم.

 • 262. eric  |  سپتامبر 20, 2010 در 6:57 ب.ظ.

  واقعا خیلی عالی بود.کاش همه مثل شما فکر کنن که حرف زدن در مورد شب اول ازدواج ضروریه و هیچ خجالتی نداره.بازم میگم که بی نهایت ممنون

 • 263. پرستو  |  سپتامبر 21, 2010 در 9:43 ب.ظ.

  من یه دختر 16 ساله هستم. و با خوندن این مطالب احساس کردم من اطلاعاتم از خیلی ها بیشتره. به نظرتون زوده واسه من برای خوندن این مطالب؟

 • 264. Sayed Akbar Husseiny  |  سپتامبر 29, 2010 در 6:17 ق.ظ.

  خیلی خیلی متشکر که برای جوانان شما وقت میزارید و اینگونه موضوعات را مطرح میکنید تا بتونیم استفاده لازم را ببریم و از خیلی اتفاقات ناشی از ندانستن راههای صحیح جلوگیری کنیم

  بازهم خیلی خیلی ممنون!!!!!!

 • 265. مرسل  |  سپتامبر 30, 2010 در 10:17 ب.ظ.

  چطور انسانی بدون ازدواج خودشانرا تسلم میکنند ؟؟ مخصوصا دخترا؟؟توصیه میکنم چنین حماقت را هرگز نکنید

 • 266. ....S  |  اکتبر 9, 2010 در 4:08 ب.ظ.

  سلام باتشكر از مظالب خوبتون همجنين از نظراتي كه دادن بخصوص از اقايوني كه نوشتن خودشونو سالم نكه ميدارن,مايه اميدواري و خوشبيني هست.

 • 267. zohra  |  اکتبر 10, 2010 در 6:47 ق.ظ.

  بسیار معلومات آموزنده بسیار عالی تشکر از معلومات ویبلاگ تان جهان سپاس

 • 268. حسن جانه بابا  |  اکتبر 10, 2010 در 5:37 ب.ظ.

  با سلام.دسته شما درد نکنه واقعا بیانه عالیی بود.

 • 269. armin  |  اکتبر 11, 2010 در 3:47 ق.ظ.

  slm.man tahala chand bar ba doost dokhtaram rabte jensi dashtm.har bar ham bishtar behesh alaghemanter misham/benazaret karam eshtebahe?

 • 270. masiam  |  اکتبر 12, 2010 در 12:59 ب.ظ.

  vaghean matalebe khooobiii boood valiiii kheili mamnooon ,,bazam az in matalebe jaleb bezariiiidd vabazam migam vaghean khob boood 

 • 271. cnc  |  اکتبر 13, 2010 در 9:55 ق.ظ.

  دمت گرم دستت درست
  انشالله به کار ببندیم راهنمایی هاتو تو زندگی
  به امید اون روز

 • 272. هارون  |  اکتبر 17, 2010 در 1:16 ق.ظ.

  خیلی مسایل جالب و آموزنده برای من بود , نه تنها برای من برای همه جوانان امروز در جامعه موثر بود …………..تشکر

 • 273. saber 09148374985  |  اکتبر 20, 2010 در 8:37 ق.ظ.

  مطالب فوق العاده و بی نظیره دستتون درد نکنه آموزنده بود

 • 274. DR-TAHER-A  |  اکتبر 20, 2010 در 11:07 ق.ظ.

  با عرض سلام
  مطالبتان خیلی عالی وآموزنده بود.
  متشکرم .

 • 275. رزانا  |  اکتبر 24, 2010 در 11:00 ق.ظ.

  salam doostan

 • 276. رزانا  |  اکتبر 24, 2010 در 11:03 ق.ظ.

  salam kardam

 • 277. shoja  |  اکتبر 25, 2010 در 9:09 ق.ظ.

  waqean ke zaruri wa mofid bud , tnx

 • 278. هاشمي  |  اکتبر 28, 2010 در 6:34 ق.ظ.

  اين مطلب بيسار زيباي بود تشكر از اينكه واقعا ازاين شب زيبا معلومات ارائه كرديد بسيار متشكرم چراكه من قبلا اين شب را يك شب معمولي فكر ميكردم ولي انگونه نبود اين شب اغاز زندگي است.
  بسار زياد تشكر.

 • 279. hadi  |  اکتبر 30, 2010 در 6:16 ق.ظ.

  واقعا دمتون گرم

 • 280. reza  |  نوامبر 2, 2010 در 5:09 ق.ظ.

  خیلی خوب و عالی بود ما که نهایت استفاده رو کردیم واقها ازتون ممنون هستی که به فکر جوان ها هستید
  چون اینها مسائلی هستند که نمیشد از هر کسی پرسید
  باز هم ممنونم

 • 281. احسان  |  نوامبر 7, 2010 در 1:46 ب.ظ.

  متشکرم از مطلبتون.به نظر من توی جامعه ما 90 درصد دخترا برده شونو خودشون یا دوست بسرشون زده دیگه معنی نداره شب اول عروسی و لذت سttکttttس شب عروسی منو ببخشید رک گفتم

 • 282. سحر  |  نوامبر 8, 2010 در 2:39 ق.ظ.

  فقط اینو میتونم بگم رابطه جنسی یه بخش از زندگیه همش نیست مهم ترازاون علاقه طرفین است باتشکر

 • 283. basir ahmad madany  |  نوامبر 9, 2010 در 3:36 ب.ظ.

  khali ta shakor az in malomat jalib khali imozinda bod

 • 284. زهرا.  |  نوامبر 11, 2010 در 11:32 ق.ظ.

  خيلي خوب بود.من تازه عقد كردم خيلي به دردم خورد.
  ممنونم.

 • 285. kianoush subzian  |  نوامبر 12, 2010 در 7:28 ق.ظ.

  thanks alot miss katy you are very amazing and also thanks for this website and iget the best information from you ilove you k a ty by by

 • 286. سامان شهریکندی  |  نوامبر 14, 2010 در 3:25 ب.ظ.

  سلام کاک رضا مطالبتون واقعا اموزنده است کسی نشناسه من می شناسم انگار پنج شیش بار این کارو کردی منم از این به بعد همه ی مطالب شما رو دنبال میکنم اتفاقی پیداش کردم

 • 287. علیرضا  |  نوامبر 19, 2010 در 10:31 ب.ظ.

  سلام مطالبتون واقعا اموزنده بود
  من که هنوز ازدواج نکردم شاید یه روزی توشب حمله بدرد خورد
  خوب ما اینم دیگه زیادی شوخیم
  ولی میتونستی با جزییات کامل بگیا کلک
  اینجوری که همش سانسور شده بود

 • 288. جوجو  |  نوامبر 22, 2010 در 5:12 ب.ظ.

  بابا ای ول آقا سامان! آخر جنبه ای! این همه ملت بد صحبت کردن، تو همشو خوب و محترمانه جواب دادی. دمت گرم.من بودم یه جاهایی از کوره در می رفتم. ممنون از مطلبی که گذاشتی. دستت درست…

 • 289. احسان  |  دسامبر 2, 2010 در 7:40 ق.ظ.

  خیلی عالیه ممنون

 • 290. negin  |  دسامبر 8, 2010 در 7:39 ق.ظ.

  خيلي مفيد بود ممنون ولي خواهشان بيشتر توضيح بدين مطالب رو باز تر كنيد
  باز هم ممنون

 • 291. raha  |  دسامبر 8, 2010 در 7:55 ق.ظ.

  khob bod

 • 292. ویدا  |  دسامبر 11, 2010 در 1:23 ب.ظ.

  khoob bood.tnx

 • 293. عاطفه  |  دسامبر 18, 2010 در 4:52 ب.ظ.

  دستتون درد نكنه مطالبتون خوب بود ولي مسئله اصلي روبازنكرده بودين

 • 294. بنده خدا  |  دسامبر 29, 2010 در 5:04 ق.ظ.

  سلام
  به همه: چشمها را باید شست.. اینارو همه یاید یاد بگیرن باوبی تجربه
  مگه یاد بگیری ضرر میکنی

  من که مجردم ولی به متأهلها هم مشاوره میدم
  اونایی هم که مطالب خصوصی میخوان جای عمومی دنبالش نیان

  ولی بازاره گاسخ ها کلی از خود مقاله های خوب جالبتره
  ممنونم ازت که به فکری

 • 295. اکبر  |  ژانویه 31, 2011 در 12:36 ب.ظ.

  این چه جور شب اولیه

 • 296. mobina  |  مارس 27, 2011 در 1:59 ب.ظ.

  salam kheili momnom az rahamaii ton man namzad daram va chand vaght dige arosi mikonim va man az in shab kheili mitarsidam ama alan tarsam kamtar shode

 • 297. آناهیتا  |  آوریل 15, 2011 در 2:13 ب.ظ.

  با سلام .
  من تا حالا که 22 سالمه با کسی [رابطه … ]نداشتم و الان که در شرف نامزدی هستم نگران این موضوع یعنی همان رابطه … هستم
  مطالب شما عالی بود و به من کمک زیادی میکنه ولی این مطالب تقریبا همانطور که دوستمون گفتن کمی سانسور شده
  با دیدن فیلم و مطالب آموزنده در این مورد کمی خودمو آماده کردم ولی از این میترسم که همسرم اگه س…ک…..س بی عیبی از من ببینه به این فک کنه که من قبلا رابطه داشتم اگه هم تو رابطه مون خجالتی باشم و انو تنها بزازم لذت نبره .. لطفا منو راهنمایی کنید
  یا سایتی به من معرفی کنید… ممنون میشم
  با سپاس فراوان

 • 298. فرناز  |  مه 8, 2011 در 9:53 ق.ظ.

  سلام مطالبتون خیلی جالب و مفید بود.
  من یه مشکلی داشتم که امیدوارم بتونید بهم کمک کنید،من در حال انجام مقدمات ازدواج هستم ولی یه مشکلی که دارم اینه که قبلا خود ارضا بودم و به همین دلیل ….من شکل طبیعی خودشو از دست داده و در بعضی نقاط بزرگتر از حد طبیعیه و این موضوع باعث شده که ترس و اضطراب من دو چندان بشه که مبادا از طرف همسرم بخاطر ….طرد بشم از یه طرفم چون این مساله مربوط به گذشته من میشه نمیدونم باید این موضوع رو به همسرم بگم یا نه؟ و از عکس العملی که ممکنه بخاطر این قضیه نشون بده میتسم خواهش میکنم راهنماییم کنین.

 • 299. سارا  |  ژوئن 6, 2011 در 4:03 ق.ظ.

  سلام ممنونم آموزنده بود ولی..

  من میترسم از وقتی از نامزدم بابت کاری که با من کرد جدا شدم دیگه از پسرا میترسم اونقد که وقتی از بغلم رد میشن تمام بدنم میلرزه…

  کاری که نامزدم با من کرد خیلی بد بود ولی مواظب خودم بودم که اتفاقی نیافته برای همین از دوباره زندگی کردن میترسم میشه بگی چیکار باید بکنم

 • 300. دخترم  |  اوت 10, 2011 در 10:32 ب.ظ.

  واقعا ممنونم من دخترم و تا قبل با هیچ گونه پسری رابطه ای نداشتم در حد جن س ی حتی لمسم هم به هیچ وجه
  وهمیشه میترسیدم و هنوزم میترسم از همچین شبی چون واقعا نمیدونم منکه همه عمرم با هیچ پسری برخورد نکردم چطور میتوان در عرض یه شب همه چی رو تجربه کنم عروسی من خیلی نزدیکه اما شدیدا از این موضوع میترسم ترس که نمیشه گفت بیشتر خجالت میکشم
  با این مطلبتون خیلی اروم شدم اما مشکل اینجاست که این کارها من نمیتونم یعنی نمیتونم تو چشمهاش نگاه کنم من خجالت میکشم از اینکه مستقیم تو چشمهای کسی نگاه کنم کمکم کنید

 • 301. فهیم رحمانی  |  دسامبر 13, 2011 در 4:00 ق.ظ.

  بسیار عالی بود

 • 302. احمد حامد  |  دسامبر 19, 2011 در 7:47 ق.ظ.

  من یک دختر رادوست دارمش میخواهم ازدوج کنم همرایش نزدیک شدیم باهم دیگرامارابصه جنسی انجام ندادیم تنها عشق کردیم میخواهم ازشمامعلومات بخواهم چی نظردارید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


توجه توجه

1- به قسمت بزرگسالان حتما حتما مراجعه کنید 2 - حتما به دسته بندی ها یه سرکی بکشید . ضرر نمیکنید 3 - نظر یادتون نره

آمار وبلاگ

 • 604,420 نفر

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: